Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktory śluz jest wiarygodny - na zewnątrz czy w środku.
Odpowiedz

Ktory śluz jest wiarygodny - na zewnątrz czy w środku.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hosanna Debiutantka

Wysłany: 6 listopada 2017, 08:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od paru miesięcy prowadze obserwacje . Mam bardzo mało śluzu płodnego, dlatego prowadziłam obserwacje wewnątrz pochwy. Przez miesiac brałam wiesiołek i pojawił się śluz na zewnątrz... tylko teraz jestem zagubiona. Wczoraj i dziś na zewnątrz miałam dużo śluzu rozciągliwego z pasmami białymi a w środku szyjka zamknieta, twarda i śluz na ścianach lepki, urywany biały... Który mam teraz brać pod uwagę??? Eh... dziękuję za odpowiedzi.

ffadda311891a79577ab99995c8579d2.png
    ce55942f840b8998851410c9c47cde81]ce55942f840b8998851410c9c47cde81.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ