X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ktory śluz jest wiarygodny - na zewnątrz czy w środku.
Odpowiedz

Ktory śluz jest wiarygodny - na zewnątrz czy w środku.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • hosanna Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 6 listopada 2017, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, od paru miesięcy prowadze obserwacje . Mam bardzo mało śluzu płodnego, dlatego prowadziłam obserwacje wewnątrz pochwy. Przez miesiac brałam wiesiołek i pojawił się śluz na zewnątrz... tylko teraz jestem zagubiona. Wczoraj i dziś na zewnątrz miałam dużo śluzu rozciągliwego z pasmami białymi a w środku szyjka zamknieta, twarda i śluz na ścianach lepki, urywany biały... Który mam teraz brać pod uwagę??? Eh... dziękuję za odpowiedzi.

    ffadda311891a79577ab99995c8579d2.png
    ce55942f840b8998851410c9c47cde81]ce55942f840b8998851410c9c47cde81.png[/url]
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ