Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Łagodny wzrost temperatury a owulacja - wykres
Odpowiedz

Łagodny wzrost temperatury a owulacja - wykres

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • danka Nowa

Wysłany: 9 września 2014, 14:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Jestem tu nowa i dopiero zaczynam przygodę z pomiarem temperatury oraz prowadzeniem obserwacji :)
    Mam problem z interpretacją swojego pierwszego, aktualnego wykresu:
    1. Czy mogę określić gdzie jest skok temperatury?
    2. Gdzie wystąpiła owulacja?
    3. Kiedy była/jest moja faza płodności?
    Bardzo proszę o pomoc :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 września 2014, 18:43

2e9492ce97d19a09c6d5a3242a98515b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

„Nie mogę zajść w ciążę!” – najczęstsze problemy z płodnością u kobiet

Czy zastanawiałaś się kiedy powinnaś zacząć martwić się, jeśli pomimo waszych starań nie możesz zajść w ciążę? Czy lepiej cierpliwie czekać, czy może gdy nadejdą pierwsze obawy, od razu skonsultować się z lekarzem? Przeczytaj jakie są niepokojące objawy, których nie powinnaś ignorować i jakie są potencjalne rozwiązania zwiększające szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego