Odpowiedz

Lekkie krwawienie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martynek1990 Koleżanka

Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak odróżniacie lekkie krwawienie od plamienia, jeśli w obu przypadkach występuje krew? 🤔

• ElenaM Autorytet

Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś lekarz tłumaczył że jeśli jest plamka (jedna) lub na papierze przy podcieraniu jakieś śladowe ilości które nie przechodzą na bieliznę to jest to plamienie. Jak jest więcej to już lekkie krwawienie.

martynek1990 lubi tę wiadomość

8.07 1 IUI- :(
    29.07- 2 IUI ♥️
    21.04.2020- Ur. Alicji 😍

ex2bdf9h43oxp09j.png
  • /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli potrzebujesz podpaski- krwawienie. Sama wkładka wystarczy-plamienie. Plamienie to śluz z domieszką lrwo

hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego