X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Lekkie krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • martynek1990 Koleżanka
    Postów: 60 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak odróżniacie lekkie krwawienie od plamienia, jeśli w obu przypadkach występuje krew? 🤔

  • ElenaM Autorytet
    Postów: 719 540

    Wysłany: 23 sierpnia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi kiedyś lekarz tłumaczył że jeśli jest plamka (jedna) lub na papierze przy podcieraniu jakieś śladowe ilości które nie przechodzą na bieliznę to jest to plamienie. Jak jest więcej to już lekkie krwawienie.

    martynek1990 lubi tę wiadomość

    Ja:endometrioza (laparo 11.2018),
    Partner: 4% prawidłowych plemników (dane z 2019r)
    Rozpoznanie: niepłodność idiopatyczna

    8.07.2019 1 IUI- :(
    29.07.2019- 2 IUI ♥️--> Ur. Małej😍
    05.2022- 3 IUI ❤-->ur. Małego 🥰
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli potrzebujesz podpaski- krwawienie. Sama wkładka wystarczy-plamienie. Plamienie to śluz z domieszką lrwo

    hchy3e3kiyb8yirx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ