Odpowiedz

Logest

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Moni33 Nowa
  Postów: 5 1

  Wysłany: 3 grudnia 2015, 05:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przyjmuję logest na wywołanie okresu. Po pierwszej tabletce temp skoczyła do góry i utrzymuje się na wyższym poziomie? Czy dzieje się tak po tych tabletkach? Do tej pory miałam cykle bezowulacyjne.

 • An Przyjaciółka
  Postów: 95 48

  Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Logest nie jest "lekiem" na wywołanie okresu? Co za milusiński doktor Ci to polecił? Masz PCOS, dostałaś Logest (tab. antykoncepcyjne) prawdopodobnie bo jakiś lekarz stwierdził, że chce wyciszyć Twoje jajniki. Są zwolennicy i przeciwnicy takiej metody. W czasie przerwy miedzy kolejnymi opakowaniami będziesz dostawała krwawienia (prawdopodobnie bo różnie bywa przy pcos) ale to nie jest okres tylko krwawienie z odstawienia antykoncepcji. Myślę, że można u Ciebie pomyśleć o innym leczeniu. Może inny lekarz z nowymi pomysłami i świeżą głową?

  2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
  2015 - poronienie 10tc. ANA
  2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
  Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
  fdd2a35a67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego