Odpowiedz

Logest

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Moni33 Nowa
  Postów: 5 1

  Wysłany: 3 grudnia 2015, 05:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przyjmuję logest na wywołanie okresu. Po pierwszej tabletce temp skoczyła do góry i utrzymuje się na wyższym poziomie? Czy dzieje się tak po tych tabletkach? Do tej pory miałam cykle bezowulacyjne.

 • An Przyjaciółka
  Postów: 95 48

  Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Logest nie jest "lekiem" na wywołanie okresu? Co za milusiński doktor Ci to polecił? Masz PCOS, dostałaś Logest (tab. antykoncepcyjne) prawdopodobnie bo jakiś lekarz stwierdził, że chce wyciszyć Twoje jajniki. Są zwolennicy i przeciwnicy takiej metody. W czasie przerwy miedzy kolejnymi opakowaniami będziesz dostawała krwawienia (prawdopodobnie bo różnie bywa przy pcos) ale to nie jest okres tylko krwawienie z odstawienia antykoncepcji. Myślę, że można u Ciebie pomyśleć o innym leczeniu. Może inny lekarz z nowymi pomysłami i świeżą głową?

  2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
  2015 - poronienie 10tc. ANA
  2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
  Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
  fdd2a35a67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego