Odpowiedz

Logest

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • Moni33 Nowa
  Postów: 5 1

  Wysłany: 3 grudnia 2015, 05:30

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Przyjmuję logest na wywołanie okresu. Po pierwszej tabletce temp skoczyła do góry i utrzymuje się na wyższym poziomie? Czy dzieje się tak po tych tabletkach? Do tej pory miałam cykle bezowulacyjne.

 • An Przyjaciółka
  Postów: 95 48

  Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:00

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Logest nie jest "lekiem" na wywołanie okresu? Co za milusiński doktor Ci to polecił? Masz PCOS, dostałaś Logest (tab. antykoncepcyjne) prawdopodobnie bo jakiś lekarz stwierdził, że chce wyciszyć Twoje jajniki. Są zwolennicy i przeciwnicy takiej metody. W czasie przerwy miedzy kolejnymi opakowaniami będziesz dostawała krwawienia (prawdopodobnie bo różnie bywa przy pcos) ale to nie jest okres tylko krwawienie z odstawienia antykoncepcji. Myślę, że można u Ciebie pomyśleć o innym leczeniu. Może inny lekarz z nowymi pomysłami i świeżą głową?

  2014 - 2x biochem, laparoskopia- mięśniak, endo
  2015 - poronienie 10tc. ANA
  2016 - laparoskopia - c.pozamaciczna - usunięcie jajowodu
  Być człowiekiem znaczy: każdego dnia starać się być lepszym. F. Dessauer
  fdd2a35a67.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ