X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Luteina doustna

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    z racji iż mam nieregularne okresy gin zapisał mi luteine doustną 50 do stosowania od 16-25dc, 2x1.
    W zeszłym cyklu dostałam @ 1o dni po odstawieniu, a teraz już 14 dni po i nic.....
    Mam podejrzenia ciąży,
    (dużo mlecznego śluzu, sterczące sutki, kłucie jajników) ale testy negatywne, a temperatura z 37 spadła na 36,6 - 36,8.

    Co myślicie?
    Wizytę u gina mam w przyszłym tyg dopiero.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2015, 08:26

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • monisia881 Koleżanka
    Postów: 72 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jak ja bralam luteine to 3 dni max po odstawieniu okres mi przychodzil wiec dziwne ze u ciebie go nie ma . a pokaz jak ci te testy ciazowe wychodza :*

    monisia881
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, nie chce Cię straszyć ale jak nie dostaniesz w ciągu kilku następnych dni idź do ginekologa. Ja ostatnio nie dostawałam długo po duphastonie okresu (choć zawsze po 2-3 dniach max), miałam cały czas wyższą temperaturę, no i tez sterczące sutki, bolesne piersi ale testy negatywne. Okazało się że mam 10cm torbiel na jajniku... No ale to był mój wypadek, Twój mam nadzieję skończy się inaczej:) po prostu jak się nie pojawi warto sprawdzić co się dzieje

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisia, negatywne jedna kreska i tyle...... :-(

    Marta 7tyg temu byłam u gin na całym zestawie badań i wszystko było oki, także u mnie chyba aż tak źle nie jest :D
    A cały czas mam bóle jak na @

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście nie upieram się przy swoim-oby nie! ;)
    też byłam pod stałą kontrolą lekarza, i ta torbiel urosła w ciągu jednego cyklu, bo to torbiel ciałka żółtego i jak powiedział lekarz one szybko rosną

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10cm w ciągu jednego cyklu?
    O matko! Ty mnie już nie strasz...... ;p
    a jaka mam zgagę od wczoraj wieczora bleee

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 28 lutego 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt więcej nic nie wie?

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • Moni33 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 6 grudnia 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kiedyś brałam luteinę na wywołanie okresu i nic. po prostu u mnie nie zadziałała i trzeba było zastosować inny lek.

  • Rossanna Koleżanka
    Postów: 39 5

    Wysłany: 16 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za dużego doświadczenia z Luteiną nie mam ale od dzisiaj zaczęłam brać 3 tab. na dzień doustną 50mg. gdyż mam plamienia i za mały progesteron który nie może utrzymać dziecka bo poroniłam w październiku przez to właśnie . Mam nadzieję że zadziała z tym że jeśli doszło do zapłodnienia to utrzyma mi się dzidzia a okres dopiero zobaczę za 9 miesięcy :)

    Jeśli ktoś wie coś więcej na jej temat też chętnie się dowiem ! ;)

    Walczę i walczyć będę o Ciebie , bo największym darem dla kobiety jest bycie matką . <3
    2x1ns8qtdlph8oic.png

    svchflw1p631ze1p.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ