X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Malo sluzu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 14 października 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki jak moge wspomoc produkcje sluzu plodnego? Duzo pic, olej z wiesiolka, syrop wykrztusny. To wiem, ale co jeszcze mozna zrobic? U mnie ze sluzem niestety marnie :( Tego plodnego prawie nie ma. Malo rozciagliwy i w ogole go malo. Jak sobie radzicie?

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 14 października 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cati wszystko ladnie pieknie, ale herbata zawiera kofeine, ktora dziala odwadniajaco. I badz tu kobieto madra ;) No ale warto sprobowac :) Dziekuje i czekam na wiecej porad.
    A wie ktoras moze jak to jest z tym octem jablkowym? Na OF ostatnio tez bylo napisane ze marchewka poprawia sluz ;)

  • Mysia 15 Autorytet
    Postów: 1560 871

    Wysłany: 15 października 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie pomógł olej z wiesiołka i przede wszystkim ocet jabłkowy.

    Maja nasz kochany Groszek 20 tc 23.12.2014 [*] Tak ciężko dalej żyć.
    zem32n0alr3vfj1n.png
    iv09cwa14ccjvtbo.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ