Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temp w ustach a ból gardła
Odpowiedz

Mierzenie temp w ustach a ból gardła

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy może z doświadczenia wiecie czy poranny ból gardła i pieczenie może podwyższyć temp mierzoną rano pod jezykiem?
    Jestem 6 dpo. Temp rośnie wciąż. Dziś 36.89. Ale obudziłam się wczoraj i dziś z bólem gardła które jakoś w ciągu dnia przestaje boleć. Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać ale chcę wierzyć że może się w tym cyklu uda.

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Paulina12 Znajoma
    Postów: 18 6

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatury zwykle pojawiają się podczas procesu zapalnego, ale nie zawsze tak jest. W pierwszych tygodniach ciąży może wystąpić gorączka.
    Jeśli masz ból gardła, to oczywiście wiąże się to z temperaturą. Ale moim zdaniem nie masz wysokiej temperatury i nie musisz się martwić.
    Jak się teraz czujesz?

    Lucy2323 lubi tę wiadomość

    Szczęśliwа
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 11 stycznia 2019, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gardło boli mniej bo płuczę ziołami i ssę cholinex. A temperatury utrzymują się na tym samym wyższym poziomie narazie. No ale nie chce się znów nastawić żeby sie nie rozczarować. Cierpliwie czekam jak się mój wykres rozwinie :)

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 27 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie podepne. To moj 33 dc okolo 15 dpo ale owulacje stawierdzilam tylko na podstawie ksiazkowego sluzu gdyz nie mierzylam temperatury wtedy z uwagi na nocne pobudki. Od paru dni temperatura wzrosla z 36.6 (przy podstawowej temp. Ciala 36.2 ) na 37.10-37.20 ale zaczelo mnie w tym okresie bolec gardlo. Teperature mierze w pochwie.czy az taki skok moze byc przez gardlo ? Czy liczyc ze sie udalo?

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
  • Lucy2323 Autorytet
    Postów: 1354 1030

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz. Mi się nie udało. Mimo wysokiej temp w drugiej fazie która bardzo długo się utrzymywała beta wyszla zerowa. I dopiero po odstawieniu luteiny tempka spadła.
    Ja zawsze mierze pod jezykiem ale czasami sprawdzam z ciekawości jaka jest temp w pochwie i zawsze jest wyzsza więc porównywać tych 2 pomiarów ze sobą nie ma sensu. Albo tylko usta albo pochwa

    34bws65gwd3m3jlj.png
    Oboje 36 lat
    2014 - synek na świecie ♥️
    2017 - córcia w niebie*
    2018-2020 - 4x nieudane IUI :(
    11.2018 - laparo, oba drożne, pcos, Hashimoto, AMH 5, niepłodność wtórna, 2xbiochemiczna,
    On morfologia 2% i mała ruchliwość, lepkość

    in vitro Kraków Macierzyństwo
    21.09.2020 - stymulacja
    30.09.2020 - punkcja, 21 pobranych ➡️12 zapłodniono ➡️mamy 5x❄️5.1.1 oraz 1x❄️4.1.1
    12.12.2020 - transfer ❄️5.1.1
    7dpt: beta 77, 9dpt: beta 189, 11dpt: beta 503,2
    20.04.2021- połówkowe: córeczka 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu1 wrote:
    Ja tez sie podepne. To moj 33 dc okolo 15 dpo ale owulacje stawierdzilam tylko na podstawie ksiazkowego sluzu gdyz nie mierzylam temperatury wtedy z uwagi na nocne pobudki. Od paru dni temperatura wzrosla z 36.6 (przy podstawowej temp. Ciala 36.2 ) na 37.10-37.20 ale zaczelo mnie w tym okresie bolec gardlo. Teperature mierze w pochwie.czy az taki skok moze byc przez gardlo ? Czy liczyc ze sie udalo?

    udostępnij wykres :)

  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvv wrote:
    udostępnij wykres :)
    Kochana beta pozytywna 5-6 tc :) wykresu nie robilam na tej stronie ale po tych trzech dniach wysokiej temp. Po 37.2 tempka spadla do 36.8 czyli wgmojej podstawowej temperatury 36.2 nadal wysoko

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agu1 wrote:
    Kochana beta pozytywna 5-6 tc :) wykresu nie robilam na tej stronie ale po tych trzech dniach wysokiej temp. Po 37.2 tempka spadla do 36.8 czyli wgmojej podstawowej temperatury 36.2 nadal wysoko

    to ekstra ;]

  • Agu1 Ekspertka
    Postów: 264 76

    Wysłany: 1 lutego 2019, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli może będę nadzieją dla skaczących temperatur podczas infekcji gardła oczywiscie bez gorączki :)

    oar8csqvruh93gj7.png
    km5scwa1vgft2op7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ