X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mierzenie temperatury - dziwny wynik
Odpowiedz

Mierzenie temperatury - dziwny wynik

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierze temperature zawsze o tej samej porze zanim wstanę z łóżka. Wczoraj jak zwykle zmierzyłam i było 36.5, z ciekawości zmierzyłam raz jeszcze od razu i była 36.7. Dziś zrobiłam tak samo i wynik był taki sam 0.2 ' różnicy. Czemu jest taka różnica? Ktoś coś?

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M5ilena wrote:
    Mierze temperature zawsze o tej samej porze zanim wstanę z łóżka. Wczoraj jak zwykle zmierzyłam i było 36.5, z ciekawości zmierzyłam raz jeszcze od razu i była 36.7. Dziś zrobiłam tak samo i wynik był taki sam 0.2 ' różnicy. Czemu jest taka różnica? Ktoś coś?

    Temperatura po przebudzeniu zawsze szybko rośnie, dlatego tak ważne jest by zmierzyć ją od razu, nawet leżenie i patrzenie w sufit ma wpływ na to jaka ona będzie. Jeśli mierzysz w ustach to inaczej oddychasz gdy śpisz, inaczej gdy masz zaciśnięte usta na termometrze itd.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poza tym termometr często się nagrzewa podczas mierzenia i dlatego drugi pomiar juz jest wyższy

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • M5ilena Przyjaciółka
    Postów: 93 36

    Wysłany: 25 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Poza tym termometr często się nagrzewa podczas mierzenia i dlatego drugi pomiar juz jest wyższy
    Dzieki. Mierze w poxhwie :)

    Nela 02.08.2016 💜🥰 - 24 cykle starań

    💜 20 cykli starań - 10tc- serduszko przestalo bic 😭💔😩
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ