X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów mój pierwszy wykres
Odpowiedz

mój pierwszy wykres

Oceń ten wątek:
  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Moe Drogie, zerkniecie proszę na mój wykres. Co myślicie ? To mój pierwszy, przyznam się szczerze, że megazdziwił mnie dzień owulacji wyznaczony przez Ovu. Jakbym wiedziała, że na niedzielkę wyznaczy to bym nie odpuszczała serduszkowania przed :-)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 15:42

    Honey lubi tę wiadomość

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 3 lipca 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę dawała update :-)

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 3 lipca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugerując się oznaczeniami śluzu Twoje dni płodne nadal trwają.
    Warto zapoznać się z konkretną metodą wyznaczania dni płodnych/niepłodnych (osobiście polecam Rotzera -> http://iner.pl) i według niej oceniać wykres, nie kierując się oznaczeniami OF.

    Honey lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 4 lipca 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny macie rację, nie ma co na 100% kierować się Ovu chyba, bo wczoraj jeszcze wyznaczyło owulację, a teraz jak wprowadziłam temperaturę i śluz to anulowało mi owulację i nadal niby mam dni płodne hmmmm :-)

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam. powiedzcie mi dziewuszki jak to jest. jednego dnia mam szyjkę wysoko i miękką średnio otwartą, następnego dnia mam wysoką na pół gwizdka twardawą i średnio otwartą. śluz wczoraj miałam prawie przezroczysty i rozciągliwy ( i już byłam uchachana) a dzisiaj biały i rozciągliwy. jak ja mam cokolwiek planować jeśli to cholerstwo ciągle się zmienia? temperatura może być różna bo jestem na paracetamolu nie brałabym jej pod uwagę do wyliczeń. pliiiizzzzzzz- wszystkie na poklad. to moj pierwszy wykres :(

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honey a jak mierzysz temperature? i Ile czasu minuete, dwie, trzy? O tej samej godzinie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia ja bym ten cykl odpuscila, po pierwsza musza byc mierzone codziennie rano o tej samej porze temperatury od razu po snie, w lozku. Natomiast co do szyjki byc moze nie znasz sie dobrze i dlatego wydaje Ci sie inaczej niz jest, dlatego sluz i temperatura to podstawa.

  • Honey Koleżanka
    Postów: 60 39

    Wysłany: 4 lipca 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, temke mierzę codziennie rano o 8 termometrem elektornicznym i w pochwie oczywiście. Poblem w tym, że pechowo najpierw przyplątała mi się infekcja - przeziębienie, a potem, jakieś 3 dni temu zapalenie pęcherza....i o !

    da19c7457c4205dc29e3b62e7d8728bf.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Że sluzem jest mniejszy problem temperatura mieze zawsze po przebudzeniu moze być roznica pół godziny i staram sie na wieczór nie brać parafetamolu zeby nie miała wpływu na tempke. Przynajmniej mam taka nadzieje. Zreszta wczoraj czytalam artykul o wpływie parafetamolu na owulke więc na sam śluz raczej nie ma a gorączki nie mam więc nie bede sie poddawać tym bardziej że owulacja przede mną i nie darowalabym sobie gdybym odpuscila.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honey wrote:
    Aszka, temke mierzę codziennie rano o 8 termometrem elektornicznym i w pochwie oczywiście. Poblem w tym, że pechowo najpierw przyplątała mi się infekcja - przeziębienie, a potem, jakieś 3 dni temu zapalenie pęcherza....i o !
    no to odpusc ten cykl bo dlatego tempki za zaburzone...ja tez tak mialam przy leku ze mi skakaly i nic nie mozna bylo odczytac. Trzeba czekac na nastepny ale oczywiscie jednoczesnie serduszkowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2014, 18:41

    Honey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    Że sluzem jest mniejszy problem temperatura mieze zawsze po przebudzeniu moze być roznica pół godziny i staram sie na wieczór nie brać parafetamolu zeby nie miała wpływu na tempke. Przynajmniej mam taka nadzieje. Zreszta wczoraj czytalam artykul o wpływie parafetamolu na owulke więc na sam śluz raczej nie ma a gorączki nie mam więc nie bede sie poddawać tym bardziej że owulacja przede mną i nie darowalabym sobie gdybym odpuscila.
    odpuscila w takim sensie, ze nie patrzylabym na tempki, wg mnie cos jest nie tak, takie temperatury pokazuja ze cos sie dzieje, albo masz jakis stan zapalny, albo zle mierzysz albo cos jest innego. Sa za duze wahania, ale moze taka uroda, chociaz z tego co do tej pory patrzylam, czytalam i sama przezylam to takie tempki nie powinny wystepowac, ze sa ciagle skoki. Ale probowac seksic sie trzeba :D

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam tarczyce wiec moja temperatura zawsze wyczyniala cuda. a co do seksu to moj maz sie mnie juz boi :) :)

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jestem przeziebiona

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelia osobiście, jeśli byłabym w takiej sytuacji jaką opisujesz kierowałabym się wyłącznie śluzem. Przez okres płodny (przyjęłabym tutaj bezpieczną granicę do 5 dni po zniknięciu śluzu płodnego) starałabym się regularnie <3. Nie da się w tej sytuacji w przybliżeniu wyliczyć długości fazy lutealnej, ani określić kiedy powinna zagościć @, ale szanse rozminięcia się z ewentualną owulacją są minimalnej w takiej sytuacji.

    amelia04072006 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asta kocham cie

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amelia04072006 wrote:
    mam tarczyce wiec moja temperatura zawsze wyczyniala cuda. a co do seksu to moj maz sie mnie juz boi :) :)
    a leczysz sie? Bo ja tez mam tarczyce i sie lecze, skoki sa ale co jakis czas...

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak , biore letrox 100 bo tylko po nich dobrze sie czuje. mam przy okazji hashimoto wiec moje hormony szaleja raz w dol, raz w gore. do tego mam problem z utrzymaniem wagi na tym samym poziomie a to ma duzy wplyw na ustabilizowanie hormonow.

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2014, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to tak z hashimoto tak jest, no to trzeba patrzec kiedy jest sluz, a testy owulacyjne masz?

  • amelia04072006 Autorytet
    Postów: 13507 8224

    Wysłany: 4 lipca 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam testów, szkoda mi kasy. w tym cyklu pójdę na łatwiznę i sprawdzę domowy sposób na dwa palce w p...... zobaczę co z tego wyjdzie. za inwestuje w testy ciążowe bo jak znam siebie to znów tego dużo pójdzie. jak w tym cyklu nic nie wypali to w przyszłym miesiącu będę inwestować w test owulacyjne

    aszka lubi tę wiadomość

    zus1znh.png

    iv09krhm2hgmouw3.png

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ