X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Mój szalony wykres - pomóżcie
Odpowiedz

Mój szalony wykres - pomóżcie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • bonita Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 7 maja 2017, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    78e43d19f40b8903c9e5cbd8e035571d.png

    Kobietki powiedzcie co może oznaczać ten duży jednodniowy skok temperatury? Czy to może świadczyć o tym, że doszło do zagnieżdżenia? Tego dnia czułam lekki ból jajnika prawego, podbrzusza i szyjki macicy. Dla pewności zmierzyłam temperaturę dwukrotnie w niewielkim odstępie czasowym i pokazywało zawsze 37.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2017, 11:01

    16.07.2016 - Aniołek <3
  • Jeszcze nie matka Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 7 maja 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej zrobić test ciążowy

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 7 maja 2017, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tam gdzie podwyższona temperatura mogło dojść do zagnieżdżenia. Możesz zrobić test to się przekonasz ;p

  • bonita Koleżanka
    Postów: 38 5

    Wysłany: 7 maja 2017, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że to głupio brzmi ale... Boję się negatywnego wyniku

    16.07.2016 - Aniołek <3
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 7 maja 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem, ale lepszy test niż życie w niepewności ;)

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 7 maja 2017, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu zrobiłam 3 testy. Każdy negatywny... mam obolałe piersi i czuję, że chyba pojawi się @. Choć miałam dzisiaj wysoki skok temperatury 37,41. Nie wiem co to oznacza. Chce poczekać parę dni i znowu zrobić test. Też boję się negatywu.

  • OvuGrażyna Ekspertka
    Postów: 206 77

    Wysłany: 7 maja 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie skoki temperatury też mogą świadczyć że organizm zmagał się z jakąś infekcją - tak mi powiedział kiedyś lekarz..

    7v8rdqk3dbllser2.png
  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 8 maja 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wczoraj mnie gardło bolało, a już dzisiaj jest dobrze i temperatura wróciła do 37,08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przy zagnieżdżeniu raczej jednorazowy spadek temp a nie skok....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie by bardziej zastanowil ten spadek a nie skok. Ale faktycznie lepiej poczekac jeszcze 3 dni i zrobic test 15-16dpo powinien dac raczej pewny wynik

  • Aenu Autorytet
    Postów: 906 982

    Wysłany: 8 maja 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak jednodniowy skok i następnego dnia spadek to już w tym cyklu tylko czekac na @ ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2017, 12:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się podłączę. Może jest tutaj jeszcze ktoś, kto nie widział mojego wykresu. A powiedziałby coś ciekawego.
    Ale uprzedzam:
    1 termin @ minął w poniedziałek... a jej dalej nie ma.
    2. Owulacja prawdopodobnie na 90% była 17/18/19dc. Ciężko stwierdzić, bo gin nie chciała już potem monitorować... a powiedziała, że cykl bezowulacyjny.
    3. Robię wyniki często. Na pamiętniku gdzieś powinna być moja tabelka + gdzie i kiedy były jakie pęcherzyki.
    4. Nigdy mi się @ nie spóźniała... chodziłam jak w zegarku 27/28 dniowe cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie jednodniowy skok nic nie oznacza..... moze wirus, może zmęczenie cokolwiek. jesli po skoku spadek jest na poziomie II fazy to w ogóle olałabym temat. Ponadto liczy się tendencja a nie 1 temp. jesli 2-3 temp beda spadały to raczej @....
    A przy spadku jednorazowym w okolicach 6-10dpo mozna sądzic że to zagnieżdżenie....
    chyba :-)

  • Domiiinkaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 9 maja 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie skoki oraz wahania temperatury w fazie lutealnej. Co to oznacza? ktoś zerknie?

    Tosia 10 <3 Igor 7 <3

    1211f7860696b98abbcf7dde77e8bea5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ