X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Mój wykres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny popatrzcie na mój wykres, czy nie powinnam mieć już owulacji?


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoku jeszcze nie było, śluz cały czas jest lepszej jakości. Myślę że cały czas masz dni płodne, a owu wiadomo - może się lekko przesunąć.

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyglądam się znowu i tak wygląda jakbyś miała już skok, ale to by było zdecydowanie za wcześnie, szczeg. biorąc pod uwagę śluz. Może za kilka dni będzie wyższa temp.

    Isia93 lubi tę wiadomość

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • AnnaMaria89 Autorytet
    Postów: 549 189

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktos podpowie mi cos na temat mojej temperaturki??

    7v8rskjo4oaslnud.png
    h4zpdqk3vi112s1e.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie tak mnie to zastanawia, że już któryś dzień z rzędu mam temperaturę 38,8 a to jest dość wysoka temp.


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może wiecie co może oznaczać wysoka temperatura w I fazie cyklu? Może z jakimś hormonem jest coś nie tak??


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda kobieta jest inna, może ty po prostu masz wyższą temp ciała ;)

    Polecam kupić termometr z 2 miejscami po przecinku, pewnie wyszłoby, że nie do końca jest tak jak wychodzi na wykresie. Ja za swój zapłaciłam ok. 13 zł, a to już taki na full wypasie, bo z pamięcią ostatniej temp i pikaniem jak zmierzy ;p

    Wydatek jak za 1 test ciążowy.

    Moim zdaniem owulkę miałaś wczoraj lub nawet przedwczoraj (to jest to, że nie widzimy czy między 12 a 13 dc był jakiś skok).

    Isia, spokojnie, pewnie wszystko jest dobrze :)

    Isia93 lubi tę wiadomość

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kasiu;)
    Termometr kupię ale dopiero w przyszłym miesiącu bo teraz miałam już tyle wydatków a drugie tyle mnie czeka, że szkoda mi każdej złotówki;/


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem, a nie masz w domu rtęciowego? Na nim można wyczytać mniej wiecej czy nie masz "połówki" temp.

    życzę Ci, żebyś w ogóle nie musiała go kupować ;)

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • Justeck Ekspertka
    Postów: 274 101

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, nie zauważyłam, że Ty nie masz "połówek" tempek. To może wpływać znacznie na interpretację wykresu. Radziłabym albo zwykły rtęciowy termometr kupić albo np. Microlife, który wcale drogi nie jest (nawet od 11 zł można go znaleźć w aptece internetowej) a komfort mierzenia jest mega. Ja jestem zadowolona :)

    Insanity: doing the same thing over and over again and expecting different results. (anonim)
  • Isia93 Autorytet
    Postów: 2500 711

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny:-) poszukam na razie tego rteciowego' powinien gdzies byc a pozniej kupie ten z dwoma miejscami po przecinku:-)


    ZGWAp2.png
    Walczymy o dobre nasienie i regulację hormonów
    Od lipca 2014 na ovufriend.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ