X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów moj wykres, ciaza a niskie temperatury
Odpowiedz

moj wykres, ciaza a niskie temperatury

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pysia Autorytet
    Postów: 1579 809

    Wysłany: 9 maja 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy ciaza wogole jest mozliwa gdy temperatura trzyma sie na krawedzi lini ? moje fazy lutealnie trwaly zwykle ok 12 dni wiec a obstawiam ze mialam owulke 13dc... test z dzisiaj negatywny .. mysliscie ze jest szansa ? czy przy takich temp. ciaza jest wykluczona?



    a553136957462ea35ee7d0d1da3f4d40.png


    pytanie juz nie wazne, @ przyszla :) ale ciekawa jestem czy jest mozliwa ciaza przy niskich temperaturach ....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 09:47

    uwo9qqmzfcz2axe8.png
    Luty 2015-HSG,3iui :(
    1 IMSI:1 crio blastkiAB beta:8dpt 3,71/10dpt 1,17 :(
    2 crio:(
    Szczep.immuno
    2 IMSI: 3 transfery :(
    3 IMSI: blastka 9dpt beta82/11dpt:beta252/13dpt:beta 708 / 34dpt:jest <3
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej chwili przychodzą mi do głowy trzy przypadki, gdy przy niskiej temperaturze może być ciąża.
    Pierwszy - niski progesteron, ciąża niestety może się nie utrzymać.
    Drugi - błąd pomiaru.
    Trzeci - wadliwy termometr.

    pysia lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ