X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów moja mała uwaga przy mierzeniu temp
Odpowiedz

moja mała uwaga przy mierzeniu temp

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taką uwagę może ktoś sprostuje lub wysnuje z tego wniosek, w każdym poście piszecie że mierzymy temp rano zanim wstaniemy z łóżka zawsze o tej samej godzinie natomiast testy owu robić wieczorem w godzinach 16-20
    Dlaczego tak?
    Ja chyba wpadłam kiedyś na temp mierzona wieczorem i skok na owu był bardzo widoczny a z rana wiadomo różna temperatura w domu jest tak jak u mnie zależy ile stopni na dworzu jest.
    Wyjaśni mi ktoś?
    Rano miałam 36,26 a teraz 36,87 i raczej chłodno mi a na temp pokazuje płodne

  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 28 grudnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:49

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2014, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Mam taką uwagę może ktoś sprostuje lub wysnuje z tego wniosek, w każdym poście piszecie że mierzymy temp rano zanim wstaniemy z łóżka zawsze o tej samej godzinie natomiast testy owu robić wieczorem w godzinach 16-20
    Dlaczego tak?
    Ja chyba wpadłam kiedyś na temp mierzona wieczorem i skok na owu był bardzo widoczny a z rana wiadomo różna temperatura w domu jest tak jak u mnie zależy ile stopni na dworzu jest.
    Wyjaśni mi ktoś?
    Rano miałam 36,26 a teraz 36,87 i raczej chłodno mi a na temp pokazuje płodne
    Poczytaj troszkę informacji na ovu - tych podawanych jako pomoc, a nie na forum to będziesz wiedziała dlaczego jest tak a nie inaczej.
    https://ovufriend.pl/pytania-i-odpowiedzi.html

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ