Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Na jakiej podstawie OF wyznacza przewidywany termin @?
Odpowiedz

Na jakiej podstawie OF wyznacza przewidywany termin @?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • momo1009 Autorytet
  Postów: 1950 1887

  Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:24

  ********Gang 18+********
  Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
 • agnieszka1804 Koleżanka
  Postów: 31 7

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jeżeli wcześniej zapisywałaś sobie długości swoich cykli (a z reguły większość kobiet tak robi, zapewne ty też), np. w kalendarzyku zaznaczałaś miesiączke, to możesz sama obliczyć średnią długość swojego cyklu dodając do siebie 6 ostatnich cykli (np. 28 + 29 + 28 + 30 + 32 + 31) i dzieląc przez 6 - wyjdzie ci średnia długość twojego cyklu. Ja zawsze tym sie sugeruje, a nie programem. Program ma być pomocny w wyznaczeniu uwulacji i dni płodnych, co nie oznacza, że nie jest nieomylny. Jeśli chcesz, możesz też wpisać sobie do OF długości kilku poprzednich cykli, to program weźmie je pod uwage. (MOJE OVU / przegląd cykli.) Powodzenia w nowym cyklu. :-)

  momo1009 lubi tę wiadomość

  "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego