Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Na jakiej podstawie OF wyznacza przewidywany termin @?
Odpowiedz

Na jakiej podstawie OF wyznacza przewidywany termin @?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • momo1009 Autorytet
  Postów: 1950 1886

  Wysłany: 2 czerwca 2014, 21:13

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  .

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:24

  ********Gang 18+********
  Z każdym cyklem coraz bardziej jestem w ciąży...
 • agnieszka1804 Koleżanka
  Postów: 31 7

  Wysłany: 9 czerwca 2014, 08:40

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Jeżeli wcześniej zapisywałaś sobie długości swoich cykli (a z reguły większość kobiet tak robi, zapewne ty też), np. w kalendarzyku zaznaczałaś miesiączke, to możesz sama obliczyć średnią długość swojego cyklu dodając do siebie 6 ostatnich cykli (np. 28 + 29 + 28 + 30 + 32 + 31) i dzieląc przez 6 - wyjdzie ci średnia długość twojego cyklu. Ja zawsze tym sie sugeruje, a nie programem. Program ma być pomocny w wyznaczeniu uwulacji i dni płodnych, co nie oznacza, że nie jest nieomylny. Jeśli chcesz, możesz też wpisać sobie do OF długości kilku poprzednich cykli, to program weźmie je pod uwage. (MOJE OVU / przegląd cykli.) Powodzenia w nowym cyklu. :-)

  momo1009 lubi tę wiadomość

  "Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."...
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego