Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.
Odpowiedz

Nie wiem co myśleć, proszę o pomoc.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • BialaKredka Ekspertka

Wysłany: 1 maja 2014, 09:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    Nie mam pojęcia co myśleć o moim wykresie. W pierwszej połowie cyklu byłam chora, miałam gorączkę i mega katar. Chyba przez katar ciężko było zaobserwować śluz, jak juz był to dość rozciągliwy albo wodnisty.W sumie dopiero dzisiaj czuję że jest śluz chyba dlatego że skończył się katar. I nie wiem jak traktować ten spadek i wzrost Czy to juz oowu i jutro brać luteine czy raczej czekać i dopiero może coś jeszcze się wydarzy?

Długa droga wcale nie musi być straszna, wszystko zależy od tego kto czeka na nas na jej końcu...
    59c68c01d6614ba019de72c15f718674.png
  • Asta Autorytet

Wysłany: 2 maja 2014, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak możesz napisz coś więcej o sobie - który cykl obserwacji, jak długie cykle masz (i jeśli się orientujesz jak długą fl), dlaczego przyjmujesz luteinę (jeśli nie są to zbyt prywatne pytania)?

Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego