X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niedziałający suwak „Ignoruj tę temperaturę”
Odpowiedz

Niedziałający suwak „Ignoruj tę temperaturę”

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • m3 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 9 października 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy działa Wam suwak „Ignoruj tę temperature?”. Mi od kilku dni nie działa..

  • mała_mi92 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 10 października 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie działa!

  • Ilijan Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 10 października 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie również nie działa...

  • MaBi Przyjaciółka
    Postów: 120 43

    Wysłany: 11 października 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nie :(. Przez przeziębienie temperatura mi skoczyla na 38,2 i na wykresie pojawiło się podejrzenie owulacji już w 8 dniu cyklu :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2018, 19:41

    3887d3bdc2b6cf8293695bbcd36a71e6.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ