X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niepęknięty pęcherzyk a wykres i temperatura
Odpowiedz

Niepęknięty pęcherzyk a wykres i temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy na podstawie wykresu można stwierdzić ( wiadomo, że nie na 100%) czy pęcherzyk pękł ?

    Dwa cykle temu miałam torbiel 4,5 cm przez niepęknięty pęcherzyk ( wchłoną się) i zastanawiam się, czy teraz sytuacja mogła się powtórzyć, ponieważ pobolewa mnie jajnik.

    Do lekarza idę dopiero w poniedziałek..

    msmarmify lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dwa miesiące temu też właśnie mnie bolał jajnik i okazało się, że to torbiel ( tylko wtedy ból był dużo silniejszy, pojawiał się falami, a ja dosłownie zwijałam się bólu). Bolało też bardzo przy przytulankach, teraz tego jeszcze nie zauważyłam..

    W poprzednim miesiącu okres dostałam w terminie, nie wiem, czy była owulacja ( choruję na pcos, wszystko jak w loterii i na chwilę obecną czekam na kolejny cykl i stymulację..), ale fakt faktem miałam też dużo niższe temperatury i brak wyznaczonej owulacji przez program, teraz to wszystko wygląda bardziej obiecująco. Niestety w cyklu, w którym miałam niepęknięty pęcherzyk nie prowadziłam obserwacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2016, 19:49

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • msmarmify Autorytet
    Postów: 296 185

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2020, 21:26

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwszy raz miałam torbiel po stymulacji z clo i też nie byłam na monitoringu. miałam zalecenie przyjść około 20 dnia cyklu ale kilka dni wcześniej poczułam dziwne bóle w podbrzuszu po prawej stronie. nasilały się podczas przytulanek na tyle, że traciłam ochotę. po prostu mnie bolało, a nic nie czułam chodzac, siedząc. do lekarza poszłam wcześniej, 16tego dnia i powiedziałam o tych dolegliwościach, zbadał mnie i wyszła ta torbiel. domyslałam się, że coś jest nie tak już parę dni. a dodatkowo nie miałam śluzu jak nigdy. lekarz powiedział, że przy torbieli nie mogło go być.

    także moje objawy to ból podczas współżycia i brak śluzu

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ