Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nieprawidłowe miesiączkowanie
Odpowiedz

Nieprawidłowe miesiączkowanie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2017, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja co prawda mam pcos ale mój ginekolog zbija mi prolaktyne. Też mam na górnej granicy normy i stwierdził że może jednak utrudniać owu. Może przejdź się do innego lekarza na konsultacje dla spokoju:-)

oar8dqk347t01uwg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 listopada 2017, 10:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtaa, zauważyłaś jakiś efekt?

• Marrtaa Koleżanka

Wysłany: 25 listopada 2017, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biore dopiero od miesiąca wiec efektu nie mam, czy bedzie zobaczymy... ale jak u Ciebie przy braniu castangusa efekt był to myślę że warto by brać go( nie zaszkodzi raczej) i skonsultowac sie z innym lekarzem. Co organizm to inny przypadek

oar8dqk347t01uwg.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego