Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Nietypowe objawy owulacji?
Odpowiedz

Nietypowe objawy owulacji?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • kajulkasm Nowa
  Postów: 6 0

  Wysłany: 19 maja 2016, 06:36

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam,
  owulację miewam zwykle 15 dc, czasem się przesuwa w jedną lub w drugą stronę. Od 12 dc śluz płodny, wczoraj (16 dc) temperatura podniosła mi się o 0,1*. Od trzech dni odczuwam bóle w macicy. Zwalałam to na ból owulacyjny, bo w tamtym miesiącu strasznie przy nim cierpiałam. Pochwa też pobolewa. Dzisiaj przy porannym sprawdzaniu śluzu okazało się, że jest bardzo gęsty, biały, raczej lepki, trochę jak mleko. Wczoraj był zwykły rozciągliwy. Szyjka miękka, wysoko, otwarta.
  I teraz moje pytania: czy podczas owu temperatura może podnieść się tylko o 0,1 (zwykle u mnie podnosiła się o 0,2)? Czy ten biały śluz to po prostu bardzo zintesyfikowany kremowy niepłodny (już zdarzało się, że miałam w dniu owu kremowy), czy też może oznaczać co innego (ciąża, słyszałam też że z bólami to może być grzybica :/)? Ktoś tak miał, coś to oznaczało? Na objawy ciąży to chyba zbyt wcześnie, szczególnie zakładając, że owulacji jeszcze nie było lub była 14 lub 15 dc?
  Z góry bardzo dziękuję za pomoc :)

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 maja 2016, 06:39

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ