X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

niska temperatura

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy spotkałyście się z owulacją przy tak niskiej temperaturze? Mam zazwyczaj bardzo niskie temperatury, nawet w ciągu dnia. Mierze około 5:30 rano i wtedy moja temp. zazwyczaj oscyluje wokół 36,0-36,1. W tym cyklu mam bardzo dużo stresu i ciężkich sytuacji w pracy, bardzo źle sypiam, budze się o 2 albo 4 w nocy, nie mogę zasnąć do rana. Nie wiem czy w ogóle miałam owulację - testy owu wyszły pozytywne, szyjka tez na to wskazywała. Śluz tym bardziej - w dniach okołowoulacyjnych dużo płodnego śluzu. Ale temperatura ledwo co się podniosła - mam od kilku dni cały czas 36,3. Wieczorem rośnie do 36,6-36,8 (ale wiem że to nie jest miarodajne bo mierzy się rano a nie wieczorem). Nie wiem zupełnie co mam mysleć o tym cyklu. Czy jest juz spisany na straty, czy może jednak możliwa jest owulacja przy tak niskich temperaturach. Czy spotkałyście się z takim przypadkiem?

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może temperatura jeszcze będzie wyższa, ma na nią wpływ wiele czynników, tym bardziej stres i to, że masz problemy ze snem. Śluz i szyjka wygląda dobrze więc badźmy dobrej myśli :)

    mamadama37 lubi tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e78299dac69dd2aaeb3ffeea295bdb7f.png

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ