Forum Temperatury, wykresy, płodność Niska temperatura po owu
Odpowiedz

Niska temperatura po owu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2019, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy jak duży

• dulek Nowa

Wysłany: 8 marca 2019, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś móglby zerknac na moj wykres? Mam tez ten niska temp po owulacji(ovu friend tego nie wykryl) ale wydaje mi sie ze chyba byla? Zerknijcie prosze kobitki. d0ce6dd59592361ffa325231e5d4b8f9.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 00:05

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sam problem, progesteron jeszcze w czerwcu był w normie. Zeszły cykl normalny. Mierze dopiero 2 cykl więc nie wiem czy to u mnie norma...

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Fisia Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?

04.2018 początek starań
    12.2018 ciąża naturalna, poronienie zatrzymane 8tc [*]
    AMH: 1.45 (09.2018), 1.11 (08.2019), 2.64 (11.2019)
    ANA, ASA, AOA - ujemne
    MTHFR 677C-T homo
    Wiek 33
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że mogłaby skakać: raz wyższa raz niższa

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?
    Gdzieś czytałam że przy niektórych chorobach temp jest a owulacji brak. Luf czy co tam...

hchy3e3kiyb8yirx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.