Forum Temperatury, wykresy, płodność Niska temperatura po owu
Odpowiedz

Niska temperatura po owu

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 25 lutego 2019, 11:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy jak duży

• dulek Nowa

Wysłany: 8 marca 2019, 00:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś móglby zerknac na moj wykres? Mam tez ten niska temp po owulacji(ovu friend tego nie wykryl) ale wydaje mi sie ze chyba byla? Zerknijcie prosze kobitki. d0ce6dd59592361ffa325231e5d4b8f9.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 00:05

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sam problem, progesteron jeszcze w czerwcu był w normie. Zeszły cykl normalny. Mierze dopiero 2 cykl więc nie wiem czy to u mnie norma...

hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Fisia Autorytet

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?

04.2018 początek starań
    12.2018 ciąża naturalna, poronienie zatrzymane 8tc [*]
    AMH: 1.45 (09.2018), 1.11 (08.2019), 2.64 (11.2019)
    ANA, ASA, AOA - ujemne
    MTHFR 677C-T homo
    Wiek 33
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że mogłaby skakać: raz wyższa raz niższa

• /Natalka Przyjaciółka

Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?
    Gdzieś czytałam że przy niektórych chorobach temp jest a owulacji brak. Luf czy co tam...

hchy3e3kiyb8yirx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrium – bardzo ważne milimetry w życiu kobiety

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.