X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska temperatura po owu
Odpowiedz

Niska temperatura po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy jak duży

  • dulek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś móglby zerknac na moj wykres? Mam tez ten niska temp po owulacji(ovu friend tego nie wykryl) ale wydaje mi sie ze chyba byla? Zerknijcie prosze kobitki. d0ce6dd59592361ffa325231e5d4b8f9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 00:05

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sam problem, progesteron jeszcze w czerwcu był w normie. Zeszły cykl normalny. Mierze dopiero 2 cykl więc nie wiem czy to u mnie norma...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że mogłaby skakać: raz wyższa raz niższa

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?
    Gdzieś czytałam że przy niektórych chorobach temp jest a owulacji brak. Luf czy co tam...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ