X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Niska temperatura po owu
Odpowiedz

Niska temperatura po owu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zależy jak duży

  • dulek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 marca 2019, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś móglby zerknac na moj wykres? Mam tez ten niska temp po owulacji(ovu friend tego nie wykryl) ale wydaje mi sie ze chyba byla? Zerknijcie prosze kobitki. d0ce6dd59592361ffa325231e5d4b8f9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2019, 00:05

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten sam problem, progesteron jeszcze w czerwcu był w normie. Zeszły cykl normalny. Mierze dopiero 2 cykl więc nie wiem czy to u mnie norma...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi się, że mogłaby skakać: raz wyższa raz niższa

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 sierpnia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hej, dziewczyny, a czy wzrost temperatury w fazie lutealnej zawsze oznacza owulację?
    Czy jakby jej nie było, to temperatura pozostałaby taka, jak w pierwszej fazie?
    Gdzieś czytałam że przy niektórych chorobach temp jest a owulacji brak. Luf czy co tam...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ