X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

obserwacja szyjki

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak to jest u was dziewczyny na ile przed @ szyjka sie obniza i lekko sie otwiera ,na kilka godzin czy dni przed @

    <3
  • Kosmitka Znajoma
    Postów: 27 37

    Wysłany: 29 marca 2014, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co sie orientuje obniza i sie otwiera przed owulacja a nie przed @ :)

    9dh4veq.png
    2b25348c6c7dc7afa75ad6ea6b6d54e0.pngbabyboom
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W okresie plodnm szyjka sie unosi (u niektorych kobiet ciezko ja nawet dosiegnac) i otwiera. Po owulacji zamyka sie i obniza. Przed @ sie otwiera, ale zwykle jest nisko.

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na dlugo przed @ sie otwiera czy to raczej sprawa indywidualna ?

    <3
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 29 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na dwa dni przed @ uwalnia sie z szyjki taki jakby czop sluzowy (,,grudka,, gestego, mocno rozciagliwego sluzu) i od takiej chwili szyjka jest juz uchylona. Nie powinna sie otwierac na kilka dni przed @, tylko krotko przed wg tego co czytalam w literatturze. U siebie przez ponad 10 lat nie zaobserwowalam by szjka otworzyla sie szybciej niz 2 dni przed @

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • paulad11 Przyjaciółka
    Postów: 149 35

    Wysłany: 29 marca 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje za fachowa odpowiedz :) ja obserwuje dopiero od kilku cykli i chcialam miec porownanie do innych osob ,wydaje mi sie ,ze sprawa jest raczej indywidualna tak jak i z temperatura ale dobrze wiedziec wiecej co i jak :)

    <3
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 marca 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak samo jak u inki :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy najlepiej badać szyjke? Rano czy wieczorem? U mnie zdarza sie tak że w ciagu dnia szyjka zmienia sie kilka razy :O

  • Myszka-Minnie Autorytet
    Postów: 681 223

    Wysłany: 20 kwietnia 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjke badac rano lub wieczorem w 1 pozycji np. Unisc/ iprzec noge np o wanne i w ten sposob badac szyjke jak jest ulozona.

    f2wl9vvj16detq98.png

    w57vlbetiy8u8flo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyczytała gdzieś w literaturze, że najlepiej badac szyjke wieczorem. Rano jest jeszcze w specyficznym położeniu po nocy i wynik może być niewiarygodny

    aga.just, małaMyszka lubią tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ