X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów odczucia okolo owulacyjne
Odpowiedz

odczucia okolo owulacyjne

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 14 września 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka to moj piereszy post wiec prosze o wyrozumialosc. Staram sie o dziecko okolo roku ale Tu nie o tym. Bardziej o owulacji. W internecie duzo o ogolnych odczuciach. Ale ja mam takie "wlasne" jak wzdecia.tradzik.zaparcie .czestomocz. I wlasnie chcialam zapyta jak tam u was z tymi odczuciami jest???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2015, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trądzik jak najbardziej, co do reszty - ciężko określić. U mnie wzdęcia zdarzają się częściej w ciągu cyklu niż tylko raz w połowie, wiec raczej nie mogę tego traktować jako objaw czegokolwiek. Zaparć i czestomoczu nie mam w ogóle.

    Co do bólu, kłucia... Ja nie mam, czasami mam tylko takie uczucie pelnosci, nie jest to wzdęcie, ale tępe uczucie w dole brzucha. Pytałam kiedyś o to ginekologa, mówiłam, że czasami czuje kłucie, powiedział, że to najprawdopodobniej jelita. Ponoć max 20% kobiet czuje coś podczas owulacji, reszcie się wydaje. W podbrzuszu mamy wiele różnych organów, nie tylko jajniki i macice, wszystko jest bardzo blisko siebie, jak jedno boli, to ciężko nam rozpoznać, które to ;-) Sama się na tym złapałam, czułam jajniki, a za chwilę okazało się, że to pęcherzyk gazu się rozpychał :-P

    Jestem pewna, że każda z nas ma nieco inaczej :-)

    Rozpisałam się jak zwykle, sorry.

    Pozdrawiam :-)

    Edit- kilka razy miałam owulację potwierdzoną USG, nic wtedy nie czułam. Także to nie jest tak, że nie czuję jej, bo jej nie mam ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 września 2015, 12:26

  • wiktorzna Koleżanka
    Postów: 31 70

    Wysłany: 16 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam mozliwosci monitorowania cyklu wiec staram sie bardziej zwracac uwage na sygnaly jakie daje mi cialo. Mnie kuje zawsze przed owulacja dokladnie 2 dni przed. A w tym miesiacu zupelna cisza. Tak jak by prawy jajnik niepracowal dobrze.

  • Ezia90 Autorytet
    Postów: 933 326

    Wysłany: 25 września 2015, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ja mam takie jak zwiekszone libido, sluz plodny, dobre samopoczucie ( taka jakas spokojniejsza) i czesto odczuwam bol jajnika, najczesciej lewego lub bolu owulacyjnego, a okreslialbym to jak zminimalizowane pobolewanie jak przy okresie.

    dqprpx9i7rkxsl4h.pngex2b8ribq1mpge8u.png
  • Tysia :) Autorytet
    Postów: 759 156

    Wysłany: 26 września 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu mam tak ze okropnie mnie bolą jajniki nawet podczas stosunku mało nie padne tak mnie często boli :) a pozatym to śluz i chyba nic więcej :)

    Tysia :) eiktflw12fwpveux.png
  • MamaFilipka Autorytet
    Postów: 310 151

    Wysłany: 26 września 2015, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jakieś dwa dni przed zaczyna kłuć ZAWSZE lewy jajnik...I tak kłuje do samej miesiączki.Jak nie daj Boże usiądę z podciągniętym pod brodę kolanem, to czuję jakby mi się ten jajnik skręcił;) Jeśli chodzi o śluz, to raczej mam ciągle mokro, z parokrotnym "wypadaniem" gumowatego, wysoko płodnego na bieliznę. I włosy mi faktycznie błyszczą. A mam bardzo zniszczone;)

    letrox 50,polocard, 2x dupek, 2x lut.100mg, clexane 40mg.
    Aniołek 6tc 02.2016
    Aniołek 5tc 04.2016
    34bwol2a1ibcpjtc.png
    k0kdtrd8ds6vv75x.png
  • OwieczkaaaJo Autorytet
    Postów: 331 105

    Wysłany: 26 września 2015, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej . Ja mialam bardzo mocny bol jak poszlam rano do toalety(cos podobny jak zapalenie pecherza lub nerek) ale trwal tylko jeden dzien a z moimi nerkami i pecherzem wszystko okay. Do tego uczucie rozbicia i jakby chorubsko jakies bralo a no i straszcie dluga szyjka macicy.i chyba nic wiecej:-)
    Ps. Sluz mialam taki mega rozciagliwy (ktory uchwycilam dzien przed a tak to mokro czulam )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 23:38

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ