Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów olej z wiesiolka- WAZNE ;)
Odpowiedz

olej z wiesiolka- WAZNE ;)

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • kasika Znajoma

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Mam do oddania (za darmo) cale opakowanie oleju z wiesiolka firmy Oeparol.
    Mi na szczescie nie jest juz potrzebny wiec chce go ktorejs z was sprezentowac ;)
    Data waznosci do pazdziernika 2016.
    Prosze piszcie jak ktoras chce bo po co ma sie zmarnowac ;)

Kasika
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a on jest na polepszenie sluzu, tak?:)

• kasika Znajoma

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ja go bralam 2 cykle I widzialam poprawe bo w dni plodne nie mialam wgl tego sluzu rozciagliwego przezroczystego. Tylko wiesiolka bierze sie do owulacji tylko

Kasika
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 sierpnia 2015, 09:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo to jak pomaga to ja poprosze:)
    chcialabys cos za niego?:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego