X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

opinia o wykresie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, Jestem nowa i dopiero uczę się obserwować moje ciało. Możecie spojrzeć i pomóc czy skok temp w 17 dc mogę uznać jako jajeczkowanie?

    link do wykresu
    https://ovufriend.pl/graph/4c63af9a2b4b656bc40e190cb221e8b1

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawdopodobnie w tym dniu owulacja,jesli beda trzy wyzsze temperatury po skoku,bedziesz miala zaznaczoną owu czerwona linia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2013, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh bo już się bałam że coś z moja ovu nie tak. 3 dni przed ostatnim okresem miała takie delikatne plamienia i zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ