X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

otwarta szyjka?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 kwietnia 2014, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny:) mam nieregularne cykle, a szyjke macicy mam juz otwarta kolo1,5-2 tyg,i tutaj moje pytanie ilepoowulacji zamyka sie szyjka?

• zara Koleżanka

Wysłany: 28 kwietnia 2014, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A sprawdzasz szyjkę codziennie o tej samej porze? Może ona zmieniać pozycję, strukturę i poziom otwarcie w ciągu dnia. A jeśli chodzi o Twoje pytanie to szczerze mówiąc nie wiem, chyba różnie to jest. Mi jest ciężko to stwierdzić bo nie sprawdzam szyjki regularnie i o tych samych porach dnia. Spojrzałam też na Twój wykres i wydaje mi się że ten cykl masz bezowulacyjny.

• daisy37 Koleżanka

Wysłany: 28 kwietnia 2014, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyjka po jajeczkowaniu się zamyka. A po zaplodnieniu jest wysoka, miękka i lekko otwarta :-)

da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 28 kwietnia 2014, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli mozliwe ze jest otwarta we wczesnej ciazy?:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ