X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Ovu nie wyznacza mi owulacji, dlaczego?
Odpowiedz

Ovu nie wyznacza mi owulacji, dlaczego?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mersiak Autorytet
    Postów: 456 407

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie się tak zastanawiam dlaczego mi nie chce wyznaczyć owulacji?!? ;/

    3jgxskjo0p8dsc51.png
    Aniołek † 11.09.2010 (6tc), Aniołek †28.02.2015 (8t4d), Aniołek †14.03.2016 (6tc) i jeszcze 6 Aniołków...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odpowiedź jest prosta- bo nie odnotowałaś temperatury wyższej od sześciu poprzedzających, czyli wg ovu friend, póki co, twój cykl jest bezowulacyjny, ale- polecam poczytać tutaj :
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/uwaga-zanim-zalozysz-temat-nr-975124577-pt-czy-mialam-owulacje,7003.html

    a także niezakładać co rusz nowych wątków, by zadać jedno pytanie, na które z chęcią odpowiedzą np tu :
    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/prosba-o-pomoc-w-interpretacji-wykresu,381.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mersiak, a powiedz jaki masz termometr? Jak mierzysz temp - waginalnie, oralnie?

    Skoro inne parametry potwierdzają owulację to temp nie ma co się sugerować. Serduszek jest sporo, życzę Ci żeby coś się z tego urodziło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 20:42

  • Agaa17 Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie też nie pokazało owulacji, mimo, że jestem przekonana, że ona była - tylko testy pokazały, że nie

    48ea9758df23140a4232d0ed3a55098d.png

    /proszę edytować posty, a nie wklejać jeden pod drugim

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 18 czerwca 2015, 10:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaa17, byłaś na monitoringu, tak?

  • Agaa17 Znajoma
    Postów: 25 11

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie, apikacja ovufriend nie zaznaczyła owulacji a ja czułam, ż ebyła - standardowe objawy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 sierpnia 2015, 17:17

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ