X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny!:) proszę Was o pomoc, czy w 27 dniu cyklu tomogla byc owulacja? mierze temp 1 cykli jestem blada w tym temacie:) dodam ze dzisiaj dostalam brązowego plamienia (jak nigdy)Dziekuje za odpowiedzi:)






    c76c9150639ee08123c2fe578e324ef7.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2014, 19:11

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/graph/c76c9150639ee08123c2fe578e324ef7 wklejam link poniewaz nie umiem wkleic miniaturki

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    link nieaktywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze a jak wklejam tomi dziala:(

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możesz coś więcej o sobie napisać? Jak długie masz cykle? Miałaś już robione jakieś badania?

    Na moje oko, jeśli przyjąć, że 27 dc był dzień szczytu śluzu to od 30dc zaczęłabym spokojnie naliczać fazę lutealną.

    Czy w 27 dc mogła być owulacja? Teoretycznie mogła być, jednak mierząc temperaturę nie jesteśmy w stanie określić w który dzień dokładnie nastąpiła owulacja - takie rzeczy tylko przy badaniu usg. Mierząc temperaturę i obserwując śluz można wyznaczyć dni płodne i niepłodne.

    aga.just lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wlasnie cykle bardzo nieregularne,przez dlugi czas staranie namnie wychodzilo,okazalo sie ze mam wysoka prolaktyne,wiecbrałam przez ten jeden cykl bromergon,ginpowiedziala ze calkiemmozliwe ze uda sie nam nawet w tympierwszym cyklu,badalam tez tsh i fth ale wyniki sa ok.tylko ta prolaktyna,i sama sie zastanawiam co oznaczal ten pierwszy wysoki skok, a dzisiaj jeszcze mialam nabielisnie sporo brązowego sluzu czego nigdy u siebie nie zaobserwowalam.Dziekuje Cikochana za pomoc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam za bledy ale pisze na przedwojennej klawiaturze:)

  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko powiedzieć czy to owu czy nie.

    Bromergon nadal bierzesz? Wysoka prl czasem hamuje owulację.
    Badałaś lh, fsh?
    Może spróbuj monitoringu, choć kilka cykli żeby wiedzieć czy owu jest czy jej nie ma.
    Staraj się spr szyjkę, ona też dużo mówi. I wpisuj śluz.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak biore nadal bromek,fsh zbadane i wszystko ok.Tez myslalam o monitoringu,tylko spedza mi sen z powiek ta temp,czy tomoze byc jednak owulacja:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a szyjke tez badam takmniej wiecej,ciezko mi tto idzie poniewaz to moj 1 cykl badan,ale szyjka jeszcze sie nie obnizyla i mam wrazenie ze jest jeszcze otwarta a trwa to juz okolo 1,5-2 tyg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem,czy bromek by tak szybko zadzialalal ale czytalam ze bylo wiele taki "cudow":)







    c76c9150639ee08123c2fe578e324ef7.png

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agika - obserwuj się dalej. Może był skok, ale taki dość słaby. Spokojnie, jeżeli to pierwszy miesiąc kuracji to organizm może potrzebować jeszcze czasu żeby "zaskoczyć" ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak,wlasnie sie nie napalam:) tylko sie tak zastanawiam, bo do tegoplanuje isc dodentysty a powiedzial ze w ciazy nie poda znieczulenia:)

  • Brunhilda Przyjaciółka
    Postów: 117 51

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe - dobra motywacja ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie tez sie z tego smieje;p czyli jest jakas szansa ze to bylaowulka nawet,jak nadal szyjka jest otwarta?

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 26 kwietnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu ovu zaznaczył mi owulacji, ale ja mam wrażenie ze ja miałam dzień później...co o tym myślicie?

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ