X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów owulacja bez naturalnego skoku temp?
Odpowiedz

owulacja bez naturalnego skoku temp?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem nowa i jeżeli piszę w złym miejscu to z gry przepraszam. Chciałabym opisać Wam moją sytuacje w tym cyklu: w 11dc dostałm zastrzyk z pregnulu 10000. w 13dc nad ranem miałam bardzo silne bóle podbrzusza (ok 36 godz po zastrzyku). Niestety do 15dc temp. nic nie podskoczyła, pomimo, iż zawsze mam wyraźny skok. 15dc lekarka stwierdziła, iż widzi ciałko żółre i dostałam tabletki duphaston. Od 16 dc piękny skok temp. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwe, że 13 dc miałam owulację? Jeżeli tak to skąd brak skoku temp? (zaznaczam, iż mam bardzo regularne cykle i skok jest zawsze wyraźny). Z góry dziękuję za odpowiedź:)

    https://ovufriend.pl/graph/aeeb9d3a0c3354e08623f4c5ad80e00f

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 marca 2017, 11:34

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 3 marca 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owulacja nie musi być w dniu skoku. Może wystąpić nawet do trzech dni przed skokiem temperatury i 3 dni po skoku . Więc nie martwiłabym się tym absolutnie. Powodzenia :)

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Owulacja nie musi być w dniu skoku. Może wystąpić nawet do trzech dni przed skokiem temperatury i 3 dni po skoku . Więc nie martwiłabym się tym absolutnie. Powodzenia :)

    dziękuję za odpowiedź:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ