X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja - czy dobrze wyznaczyło?
Odpowiedz

Owulacja - czy dobrze wyznaczyło?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Helena Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 13 marca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jak w temacie - mam pytanie, czy dobrze waszym zdaniem wyznaczyło mi owulację? Poprzedni cykl był normalny z wysokimi temperaturami i owulacją w połowie cyklu. Aktualny cykl to dla mnie zagadka..bf8ad479492e8b0fbea55f54fd434335.png

    Lena
  • Magda lena Autorytet
    Postów: 1655 2502

    Wysłany: 15 marca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też w poprzednim cyklu wyraźnie w 1 fazie temperaturki niskie, a w 2 fazie elegancko wzrosły. W tym cyklu od razu zaczęły się dosyć wysokie.

    Ale u Ciebie to wygląda, że okej wyznaczyło. Może przy kolejnym cyklu testy owulacyjne spróbuj? Mi się wydaje, że to przez przesilenie wiosenne może się trochę pomieszać :) Ale nie ma co sie przejmować i zastanawiać tylko działać!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2015, 08:47

    mhsvo7esg1a4x3m2.png
  • MILA Autorytet
    Postów: 2692 3588

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was staraczki :-)
    mam do odsprzedania tabletki na owulację
    clostibegyt.

    2 opak. po 10 tabletek nowe , nieużywane
    plus 5 tabl z zaczętego opakowania.

    cena za wszystko 50 zł

    nie pamiętam ile się ich brało ale na pewno kupowałam więcej opakowań więc się opłaca. Cena jednego w aptece ok 25 zł

    jestem już mamusią od kilku miesięcy, a tabl. bardzo pomogły mi stymulując owulację. Tabletki są ważne , prawidłowo przechowywane. Dodatkowo daję 7 tabl duphastonu (który się bierze na początku na podtrzymanie)

    jeżeli jest któraś z was zainteresowana proszę o kontakt na maila
    [email protected] bo już tu na OVU nie wchodzę ;-)
    w razie czego podam mój nr telefonu :-)

    pozdrawiam
    Wiola (Mila)

    f2wlwn15lxmguqd1.png
  • Kamila X Koleżanka
    Postów: 146 18

    Wysłany: 19 marca 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystko wskazuje na to,ze dobrze wyznaczyło ale wiadomo,ze nie da sie okreslic kiedy owulka na pewno wystapila ( chyba,ze przez monitoring). OF okresla dni plodne na podstawie wprowadzonych danych. Skok temperatury, poprzedzony 6 nizszymi temperaturami i szczytem sluzu moze okreslac wystapienie owulacji. Ale nie musi.... Jesli po skoku nastepne 3 temperatury sa wyzsze to znaczy,ze owulacja odbyla sie. Ale nie jestesmy w stanie okreslic,ktorego dnia. Mozemy tylko gdybac. Mozemy za to okreslic,ktore dni byly plodne :) a u Ciebie OF odpowiednio je zaznaczylo :) u Ciebie tez okres plodny zakonczyl sie w 19 dc cyklu a rozpoczal około 10 dc :)
    Jesli w tych dniach bylo serduszkowanie ( tego nie zaznaczasz) to jest mozliwosc ciazy. No i najbardziej prawdopodobna jest ciaza gdy przytulanie bylo blisko skoku temp :)

    ovufriend.pl
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ