X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Owulacja w 13dc, jak myslicie napewno byla?
Odpowiedz

Owulacja w 13dc, jak myslicie napewno byla?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Agnieszka89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! doswiadczone dziewczyny jak mysliscie czy wedlug wykresu rzeczywiscie owulacja mogla juz wystapic w 13dc??
    febe17ef5782f9a0679d845a32a5a057.png

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to Twój pierwszy cykl obserwacji? Mierzyłaś wcześniej temperaturę?
    Jakiej długości masz zwykle cykle?

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm ja bym obstawiała 14 :D

    48f411ed51.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez bym obstawiala 14dc, ale pytania jakie zadala Asta sa bardzo istotne, bez odpowiedzi na nie ciezko cos powiedziec na sto procent :)

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Agnieszka89 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykle mam nieregularne plus podejrzenie PCO

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ