X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pękł pęcherzyk co teraz?
Odpowiedz

Pękł pęcherzyk co teraz?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Mech w pudełku Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 29 września 2019, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Ja wiem, że moje pytanie dla większości z Was wyda się debilne ale mam dziurę w głowie.
    Gin kazał nam się kochać co 2 dni, a jak pęcherzyk urósł do 22mm to dał mi zastrzyk na pęknięcie. Dziś byłam na wizycie i usłyszałam że pęcherzyk pękł. Czy teraz jeszcze mamy się kochać czy już po wszystkim w tym cyklu?

  • Emi134 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 29 września 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze stosunki są przed pęknięciem i chyba dwa dni po 😊 ale ekspertem nie jestem ,tak mi się tylko wydaje 😊

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 29 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed peknieciem i w dniu pęknięcia /owulacji a po to chyba jedynie dzień po tym. Jajeczko jest zdolne do zapłodnienia do 24 h po czasami mniej to już zależy od danej kobiety

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ