X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pieczenie prosze o pomoc
Odpowiedz

Pieczenie prosze o pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczorajszego wieczora, podczas oddawania moczu czuje okropne pieczenie i dyskomfort, w dodatku moczu jest malo. Dzis rano, jak zwykle mierzylam temp a tu 37,3. Dzis jest dopiero 10 dzien cyklu wiec na skok temperatury chyba za wczesnie, zwlaszcza ze nie mialam w ogole sluzu plodnego, miesiaczka skonczyla mi sie 4 dni temu. Dodam, ze czuje lekki bol w podbrzuszu. Co to moze byc? Czy ta temperatura swiadczy o jakiejs infekcji czy nie ma zwiazk uz tym pieczeniem?

  • daisy37 Koleżanka
    Postów: 55 9

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że masz zapalenie pęcherza moczowego.

    da9bfb0f0152f9ad92119aa23d7aaecb.png
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy brać tą dzisiejszą wysoką temp pod uwagę?

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie , bo pieczenie świadczy o stanie zapalnym . Furagina jest skuteczna na takie infekcje , ale nie wiem czy bez recepty jest ...

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • Ninka92 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 29 kwietnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziekuje za odp :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ