X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Plamenia/krwawienia międzymiesiączkowe.
Odpowiedz

Plamenia/krwawienia międzymiesiączkowe.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poraz pierwszy w życiu pojawiło się u mnie plamienie środcykliczne . Jest to przeźroczysty śluz podbarwiony taką brązowawą wydzieliną.Nie jest to plamienie owulacyjne, bo owulacji nie stwierdzono. Dodam że 21maja miałam łyżeczkowanie a @ dostałam 53dni później po zastosowaniu orgametrilu. Czy to może być działane tego leku czy organizm dochodzi jeszcze do siebie? Dziewczyny piszcie jeśli was też coś takiego spotkało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 05:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ale powiem Ci że to może przez obciążenie organizmu przez te upały , no i stres , którego mi ostatnio nie brakuje :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 12:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro idę do gin niech z tym coś zrobi :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam plamienie/krwawienie śródcykliczne i już kilku lekarzy mi mówiło że mam sie tym nie przejmować :( Dobre sobie - moim zdanie tak bez żadnego powodu one się nie pojawiają, musi być jakaś przyczyna ale oni olewaja to co do nich mówię:(

    gigsa lubi tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiacu też tak mam:(

    Gosiacu lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ