X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Płaski wykres temperatur w I fazie cyklu
Odpowiedz

Płaski wykres temperatur w I fazie cyklu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 2 lutego 2014, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się czy bardzo zbliżone wartości temperatur są normalne w pierwszej fazie cyklu, czyli przed owulacją. Któraś ma podobnie?

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 2 lutego 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed owulacja temperatury w większości przypadków nie skaczą, są podobnej wartości :)

    Manieczka86, Ida lubią tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 3 lutego 2014, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wydaje mi sie, ze im stabilniejsze tempki w pierwszej fazie cyklu tym lepiej...u siebie zauwazylam ze jak bardzo skakaly to bez owulacji bylo albo baaardzo ozno..mi sie tempka rowna jakies 5 dni przed owu...powodzenia..poki sa skoki na owulacji to mysle ze nie ma czym sie martwic.

    Ida lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Manieczka86 Ekspertka
    Postów: 237 98

    Wysłany: 4 lutego 2014, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam płaski wykres przed owu. Test owu wskazał, że owulacja się zbliża a temperatura ani drgnęła.

    Niedoczynność tarczycy - Euthyrox 0,25 1x1
    Hiperprolaktynemia czynnościowa - Bromergon 2,5 mg 1x0,5
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 9 lutego 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny! Tak myślałam, że płaski wykres temperatur przed owulką nie oznacza nic złego, ale chciałam się upewnić :) Ja już po owulce, właśnie tempka ruszyła w górę :) Powodzenia :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Ida!

    Ida lubi tę wiadomość

  • Kor_a Autorytet
    Postów: 914 673

    Wysłany: 14 lutego 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manieczka86 wrote:
    Ja też mam płaski wykres przed owu. Test owu wskazał, że owulacja się zbliża a temperatura ani drgnęła.

    U mnie jest na odwrót. Dzisiaj pierwszy w cyklu wzrost temp, a test owu wczoraj negatywny. Zobaczymy jak będzie dzisiaj.

    km5s8iik5ptfpdrq.png

    Aniołek 06.07.2017, 8.11.2017
  • rehotka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 17 lutego 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co jeśli ma się płaski wykres, temperatura ani drgnie a testy owu są pozytywne?? Mi tak w 7 i 8 dni pozytywny wyszedł a tempka stoi płasko...

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 17 lutego 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rehotka wrote:
    a co jeśli ma się płaski wykres, temperatura ani drgnie a testy owu są pozytywne?? Mi tak w 7 i 8 dni pozytywny wyszedł a tempka stoi płasko...
    Według mnie u ciebie jeszcze owulacji nie było i dlatego tempka nie skoczyła.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Tosiakowa Przyjaciółka
    Postów: 61 34

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem w 20dc a temperatura od początku utrzymuje się na 36,42 do max dziś 36,49. Owulacji w takim razie pewnie nie było i już nie będzie, ale są to najniższe temperatury jakie kiedykolwiek miałam. Już nie wspominając o tym że utrzymują się tak długo. W tamtym miesiącu miałam monitoring i progesteron badany i była piękna owulacja. A tu taka lipa :( od czego to może być zależne? Termometr na pewno jest dobry, bo sprawdzany w inne sposoby i działa jak trzeba. Proszę o pomoc. Miłego dnia wszystkim :)

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co czytałam to nawet zupełnie zdrowej kobiecie bez problemów z hormonami zdarza się miec cykl bez owu

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że znalazłam ten wątek, bo już sama się zaczęłam zastanawiać czy to normalne, że mam taki płaski wykres przed owulacją..

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ