Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów POCS Cykle Bezowulacyjne .
Odpowiedz

POCS Cykle Bezowulacyjne .

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 kwietnia 2014, 13:59

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Witam , lekarka stwierdziła że nie mam owulacji. od 9 mieś. staram się . tylko że mój mąż przyjeżdza tylko w weekendy i może dlatego cieżko trafić . teraz mąż byłw domu i postanowiłam wykres prowadzić ... i nie wiem jak go zinterpretować .... czy była
  owulacja ?? w Maju ide na Laparosk. może coś się zmieniło i była owul.... pomocy


  Nie dodałam wykresu bo jeszcze nie wiem jak ale dostępny jest pozdrawiam

  Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 14:01

 • kasikap Nowa
  Postów: 4 0

  Wysłany: 23 kwietnia 2014, 15:05

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  U mnie było tak 8 miesięcy starać , potem wizyta u gin, okazało się że owu nie ma. 10 cykl clostylbegypt+pregnyl. 11 cykl sam pregnym ovu 25 dc i owocny:) Także polecam taki zestaw jesi masz problem z ovu.

 • nick nieaktualny

  Wysłany: 23 kwietnia 2014, 16:07

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  to cz owulacja była może potwierdzić tylko monitoring :) sam wykres ci tego nie powie, poza tym, bez obserwacji śluzu niewiele jestes w stanie powiedziec, o na nim w wiekszosci opiera sie npr bo temp nawet nie wielkie odchylenia moga zaklocic :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego