X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pomiary po ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wygląda pomiar temperatury po ciąży? Jestem 2,5miesiąca po ciązy. Musze wstawać w nocy 2 razy jak się to ma do temperatury?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie zaburzona, więc nie ma większego sensu by ją mierzyć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm to nie wiem jak mam to zrobić żeby wyznaczyc dni płodne i niepłodne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o jakich mniej więcej godzinach wstajesz w nocy i o której potem rano?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz płodny, testy owulacyjne...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaje różnie, najczęściej 2 i potem 6.
    Z tym, że ja na razie nie chce zajsc w ciążę przeciwnie. Interesują mnie dni niepłodne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej malo prawdopodobne ze tak szybko bedzieszmiala dni plodne po ciazy. Zwykle ok pol roku mija za nim zaczna sie znow owulacje. Ale jesli chcesz mierzyc temperature da samej siebie to o 6 rano bo masz niby przespane 4 godziny snu a niektore zrodla podaja ze minimum 3 musza byc. Choc nie wiem czy sen przy malym dziecku mozna nazwac spokojnym i relaksujacym. Ja bym w tym wypadku postawila na testy owulacyjne ale nie paskowe a te ze sliny albo po prostu sie zabezpieczac. Mysle ze po ciazy to wszystko moze byc tak zaburzone jeszcze teraz ze oznaczenie owulacji i dni plodnych moze duzym wyzwaniem. Albo domowy monitoring owulacyjny tylko to mega drogie i chyba przy karmieniu piersia sie nie sprawdza...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ