Odpowiedz

pomiary po ciąży

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • *Sylwia Autorytet

Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak wygląda pomiar temperatury po ciąży? Jestem 2,5miesiąca po ciązy. Musze wstawać w nocy 2 razy jak się to ma do temperatury?

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie zaburzona, więc nie ma większego sensu by ją mierzyć.

• *Sylwia Autorytet

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hmmm to nie wiem jak mam to zrobić żeby wyznaczyc dni płodne i niepłodne.

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A o jakich mniej więcej godzinach wstajesz w nocy i o której potem rano?

• nick nieaktualny

Wysłany: 20 kwietnia 2015, 14:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    śluz płodny, testy owulacyjne...

• *Sylwia Autorytet

Wysłany: 25 kwietnia 2015, 22:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    wstaje różnie, najczęściej 2 i potem 6.
    Z tym, że ja na razie nie chce zajsc w ciążę przeciwnie. Interesują mnie dni niepłodne

atdcanliv9ygvyve.png
    atdcx1hprp2ewink.png
  • ciri22 Autorytet

Wysłany: 26 kwietnia 2015, 06:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej malo prawdopodobne ze tak szybko bedzieszmiala dni plodne po ciazy. Zwykle ok pol roku mija za nim zaczna sie znow owulacje. Ale jesli chcesz mierzyc temperature da samej siebie to o 6 rano bo masz niby przespane 4 godziny snu a niektore zrodla podaja ze minimum 3 musza byc. Choc nie wiem czy sen przy malym dziecku mozna nazwac spokojnym i relaksujacym. Ja bym w tym wypadku postawila na testy owulacyjne ale nie paskowe a te ze sliny albo po prostu sie zabezpieczac. Mysle ze po ciazy to wszystko moze byc tak zaburzone jeszcze teraz ze oznaczenie owulacji i dni plodnych moze duzym wyzwaniem. Albo domowy monitoring owulacyjny tylko to mega drogie i chyba przy karmieniu piersia sie nie sprawdza...

43ktj48ask56n9jv.png
    bl9cl6d8s7835131.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego