X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomiary pomoc

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 maja 2018, 09:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc. Jestem po porodzie i powrocił mi okres.na razie był 1. Mierze temp i badam śluz i szyjke i jest madakra. Nic nie pamietam. Temperatura nie pokrywa sie ze śluzem szyjka też dziwna. I mam kilka pytań. Jak mierzyć szyjkę bo np rano jest wysoko a wieczorem raczej niżej. Kiedy mam mierzyć?. I jak to jest ze śluzem czadami mam mokro czasami sucho. Nie ma wyraźnej 2 fazy. Otwartości szyjki nie mierze bo po 2 porodach jest chyba cały czas otwarta. I jak z pomiarami temp skoro wstaje w nocy na karmienie? Czasami raz czasami 2. Generalnie skok tepm wystąpił ale te trmp są bardzo wysokie wcseśnirj takich mie miałam a mierze o tej samej gofz.
    Prxypomnijcie mi troche

• nick nieaktualny

Wysłany: 15 maja 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak badacz szyjki to badaj zawsze o tej samej porze. W ciągu dnia jej położenie może się zmieniać więc to nie ma sensu. Niestety nie pomogę w mierzenie temperatury bo nie wiem jak to powinno być w przypadku takim jak Twój.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ