X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Pomiary pomoc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc. Jestem po porodzie i powrocił mi okres.na razie był 1. Mierze temp i badam śluz i szyjke i jest madakra. Nic nie pamietam. Temperatura nie pokrywa sie ze śluzem szyjka też dziwna. I mam kilka pytań. Jak mierzyć szyjkę bo np rano jest wysoko a wieczorem raczej niżej. Kiedy mam mierzyć?. I jak to jest ze śluzem czadami mam mokro czasami sucho. Nie ma wyraźnej 2 fazy. Otwartości szyjki nie mierze bo po 2 porodach jest chyba cały czas otwarta. I jak z pomiarami temp skoro wstaje w nocy na karmienie? Czasami raz czasami 2. Generalnie skok tepm wystąpił ale te trmp są bardzo wysokie wcseśnirj takich mie miałam a mierze o tej samej gofz.
    Prxypomnijcie mi troche

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak badacz szyjki to badaj zawsze o tej samej porze. W ciągu dnia jej położenie może się zmieniać więc to nie ma sensu. Niestety nie pomogę w mierzenie temperatury bo nie wiem jak to powinno być w przypadku takim jak Twój.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ