X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomoc w interpretacji wykresu...
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji wykresu...

Oceń ten wątek:
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy jak jutro będzie tak samo albo wyżej jest szansa :) dam znać jutro :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 12 kwietnia 2019, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy :)

    Kiri35 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    To czekamy :)



    36,96 !!! Ale mi serce wali z ciekawości:)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    36,96 !!! Ale mi serce wali z ciekawości:)
    Widzisz :). Wczoraj mogłaś mnie implantacje i wtedy też może być spadek ale ładnie wybilo. Teraz czekaj do terminu i testuj :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wierzyłam o 4 rano wczoraj i dlatego nisko myślę że koło 6 rano było by wyżej. Dziś wierzyłam o 6 . Jak mi się okres nie przesunął to za 2 dni zrobię test. Z reguły koło 26 dnia cyklu temp mi spada. Więc przypada mniej więcej to na jutro i zobaczymy. A @ mam z reguły między 26 a 27 dzień a raz na jakiś czas jest 31 :(

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja też już dziś ładnie się wybiła 36,8 :-) też mam humor od rana... Ale u mnie jeszcze 7 dni do testowania....
    KIRI35 trzymam kciuki:-)

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zania czyli do przodu teraz oby się utrzymało i poszło dalej w gore :):) ja będę się cieszyć jak przez dwa dni nie spadnie :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie? To będzie dodatni test? (owulacyjny ). Nie jest bardzo wyrazna ale myślę że na dniach powinna być wyraźniejsza. Też tak myślicie? 10c662b0c0e7ae83med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 15:19

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chlopski rozum powinna być wyrazniejzza a czy będzie tego nie umiem powiedzieć:)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    Na chlopski rozum powinna być wyrazniejzza a czy będzie tego nie umiem powiedzieć:)
    Będę robić jutro i później bo mam 6 jeszcze testów więc zobaczymy. Myślę że na dniach będzie wyraźniejsza. Przed samą owu myślę że będzie wyraźniejsza ale ta słaba może znaczy że owu jest tusz tusz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2019, 18:20

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie jest straszne :) ja już bym poszła spać bo rano chce test zrobić:)

  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 dla mnie ten jest ujemny. Ja te paskowe zawsze potwierdzalam strunieniowymi z rosska. Takie zielone. One są dla mnie pewniejsze. Takie z drugą kreska blada (te paskowe)utrzymywały się w zasadzie od końca miesiączki do owu.
    Potwierdź sobie tymi z rossmana :-)

    P. S. Ciążowe z rosska strumieniowe - niebieskie też są lepsze niż pozostałe inne :-) wypróbowane :-)

    Kiri35 lubi tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • zania1313 Autorytet
    Postów: 1050 806

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KIRI35 aż Ci normalnie zazdroszczę. Ja za tydzień o tej porze będę będę w takiej samej sytuacji jak ty :-)

    Kiri35 lubi tę wiadomość

    bl9chdge3a49q998.png
    thgf3e3k3bihok3y.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 13 kwietnia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zania1313 wrote:
    Girl25 dla mnie ten jest ujemny. Ja te paskowe zawsze potwierdzalam strunieniowymi z rosska. Takie zielone. One są dla mnie pewniejsze. Takie z drugą kreska blada (te paskowe)utrzymywały się w zasadzie od końca miesiączki do owu.
    Potwierdź sobie tymi z rossmana :-)

    P. S. Ciążowe z rosska strumieniowe - niebieskie też są lepsze niż pozostałe inne :-) wypróbowane :-)
    Te też są z Rossmana. Kolor ci podam jutro bo dziś już nie chce mi się iść do łazienki ;p. Ok to kupię jeszcze te drugie. A ile ich jest? Wiesz w sumie owu powinnam dostać gdzieś sobota /niedziela czyli w święta. Ja pierwsza ciąże potwierdzalam beta a mąż potem kazał kupić sikane :p. Sama babka w aptece się śmiała że chce sikancem potwierdzać jak już beta pokazała ciaze :p... Faceci.... 😂

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś ten 36.75 :( jutro też spadnie i będzie pewnie @ test zrobiłam płytowy 5uml z Rossmann ale nawet nie ma cienia kreski. Mam doła:(

  • Kotek90 Ekspertka
    Postów: 452 60

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny, mam dziś pierwszy dzień wzrostu trampki o 0,2 czy robić dalej testy ovu? Do tej pory wychodziły negatywne. Jest jeszcze sens czy znowu cykl bez owulacji?

    ef7d8c107bc70f13c04e82075d17dbc4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotek90 wrote:
    Witam Was dziewczyny, mam dziś pierwszy dzień wzrostu trampki o 0,2 czy robić dalej testy ovu? Do tej pory wychodziły negatywne. Jest jeszcze sens czy znowu cykl bez owulacji?
    A ilu dniowe masz cykle? Po drugie to dopiero 10 dc więc wątpię że to owulacja

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiri35 wrote:
    Dziś ten 36.75 :( jutro też spadnie i będzie pewnie @ test zrobiłam płytowy 5uml z Rossmann ale nawet nie ma cienia kreski. Mam doła:(
    Za bardzo się nakrecilas. Dlatego ja planuje zrobić tak jak przy pierwszej ciąży czyli 4 dni po skoku mierze temp a resztę będzie co ma być i czekam na @

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomożecie? Czy to jest plodny śluz? Nie chcę zakładać nowego tematu a nie wiem co mam myśleć bo ten śluz jest na przemian z kremowym...
    https://zapodaj.net/447f0313aedf6.jpg.html

  • Kiri35 Koleżanka
    Postów: 41 0

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl25 wrote:
    Za bardzo się nakrecilas. Dlatego ja planuje zrobić tak jak przy pierwszej ciąży czyli 4 dni po skoku mierze temp a resztę będzie co ma być i czekam na @

    okres wytyczony przez ovu mam na dzis :D ale wstepnie moze byc i jutro :D ale tak jak mowisz nakrecilam sie jak nie powiem co :D bo to juz 2 lata staran . Nadzieja matka glupich jak mowia heheh. ALe watpie zeby jutro okres nie przyszedl. Chyba szyjka mi sie otwiera :(

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ