Odpowiedz

Pomóżcie

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Nadzieja_2015 Znajoma

Wysłany: 21 listopada 2014, 19:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w 26dc i pojawił się u mnie śluz w kolorze mleka z kawą... przy czym temperatura jest bardzo obiecująca... czy nastawiać się na najgorsze?

eiktrjjgllq9fuji.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 listopada 2014, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś oglądałam program (akurat o invitro) i lekarz mówił ciężarnej że brązowy to bardzo dobry kolor, lepszy niż czerwony . Niestety nie wiem z autopsji ale czytałam że czasami przy implantacji zarodka może występować takie plamienie ;) Nadzieja umiera ostatni!

• zaneta880 Znajoma

Wysłany: 21 listopada 2014, 21:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia czasem wystepuja przy implantacji zarodka jak pisala kolezanka wyzej wiec nie ma co sie nastawiac na najgorsze tylko wierzyc ze sie uda ;)

zaneta880
  • Nadzieja_2015 Znajoma

Wysłany: 21 listopada 2014, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale implantacja w 12dc, nie za późno?

eiktrjjgllq9fuji.png
  • Linka05 Autorytet

Wysłany: 22 listopada 2014, 11:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam, że zwykle jest ok 7 dnia ale wiesz niekoniecznie musisz mieć dobrze wyznaczoną owulację i wtedy te dni się przesuwają :)

zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 22 listopada 2014, 16:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja_2015 wrote:
    Jestem w 26dc i pojawił się u mnie śluz w kolorze mleka z kawą... przy czym temperatura jest bardzo obiecująca... czy nastawiać się na najgorsze?

Mi się jednak wydaje, że powinnaś wyluzować i poczekać na rozwój sytuacji. Przecież co się miało zadziać to się zadziało.. nie masz na to już wpływu. U mnie też pojawił się tak śluz, ale ja nie robię sobie już nawet nadziei, ponieważ mam ciążę wykluczoną badaniem krwi. Tak się złożyło w tym cyklu, ze musiałam je zrobić wcześniej z innych przyczyn. Gdyby nie to na pewno też myślałabym, że może to zarodek się zagnieżdża. Życzę Ci, żeby u Ciebie było inaczej niż u mnie, ale postaraj się nie nakręcać. Też bardzo liczyłam na ten cykl.. wiem, że nie jest łatwo.

• dancerina Ekspertka

Wysłany: 23 listopada 2014, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zakładaj nic z góry

2x1nxuun3b4lqpi4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego