X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pomóżcie! Co z tą temperaturą ?
Odpowiedz

Pomóżcie! Co z tą temperaturą ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • fulfillingthedreams Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 marca 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z mojej temperatury wyszło że w ogóle owulacji nie było. Jak na moje była 15DC, świadczy o tym dzień wcześniej pozytywny test, śluz i ból jajników- takie kłócie, ściskanie (ciążko to nazwać). Ale temp dzień później spadła a potem dwa dni z rzędu się podniosła, na dzień spadła i znowu do góry...
    Czy to znaczy że owulacji nie było ? To mój pierwszy miesiąc obserwacji. Zastanawia mnie czy może nie u każdej z Was sprawdza się temperatura ?
    Może owulacja jednak była, tyle o tym świadczy...

    https://ovufriend.pl/graph/c0161832dfd824b8122c3f2e64fdf4dd

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2015, 16:05

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 4 marca 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tym czy odbyła sie owulacja moze swiadczyc tylko temperatura i monitoring cyklu (usg).. pozostałe objawy jedynie informuja ze organizm przygotowuje sie do owulacji, nawet pozotywny wynik testu owu nie daje pewnosci ze owulacja nastąpi. Ale Ty masz skok tempki wiec bądź dobrej mysli :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • bejka Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się ze masz całkiem niezły wykres, ja mam podobne wątpliwości...
    Przed domniemaną owulacją spadek temperatury, potem skok (w tym o 0,21), a po tym skoku spadek i ciekawe czy podniesie się do gory. Dziś lekko się podniosło, ale nie mam wyraźnej granicy na razie, ze druga faza=wyższa temp. W ogóle wydaje mi się, że mam za wysoką temp w pierwszej fazie;), co myślicie o moim pierwszym wykresie??

    21 tydzień ciąży
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    nie zakładajmy może co rusz nowych tematów, jest mnóstwo podobnych do interpretacji wykresów... :)

    Jeśli chodzi o autorkę, to wykres masz ok i temp jak najbardziej wskazuje na owulacje, gdzie spadek? Nie ma go. To że się obniżyła to nie znaczy że jest to spadek. Nigdy nie jest tak, że ona ciągle wzrasta bo przecież do konca cyklu miałabyś ponad 40 stopni :D raz wzrasta raz ciut spada raz utrzymuje się i jest to norma:) Spadek byłby, gdyby spadła poza linię podstawową ( byłaby niższa niż 6 poprzedzających ją a tak nie jest) PAMIĘTAJCIE. temperatura nie oznacza że owulacja się odbyła. Potwierdzeniem jest tylko i wyłącznie ciąża:) Nawet gin może się mylić i nie jednokrotnie tak się stało :) jeśli chodzi o bejkę to tu temperatura wskazuje że owu nie było jeszcze:)

    Ponadto pamiętajcie, że 4 cykle bezowulacyjne w roku to norma u zdrowej kobiety :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2015, 16:55

  • fulfillingthedreams Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dziękuje za komentarze i rady. Myślałam że jak temperatura choćby trochę się obniży od poprzedniej to już znaczy że owulacji nie było - dobrze że mi to sylwiaśta159 wytłumaczyłaś, dziękuje bardzo :) Jestem tu nowa i dopiero przecieram szlaki także przepraszam za założenie kolejnego tematu ;) Mam nadzieję że co miesiąc dzięki Wam będę mądrzejsza w NPR :) Albo że już się udało chociaż nie wiem czy wierzyć w cuda po miesiącu :P
    Jeszcze raz bardzo dziękuje za odpowiedzi kochane ! ;*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo proszę :) powodzenia w staraniach :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ