Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Ponowna owulacja?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kkiniusiaa Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 maja 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny 23 dc i wyszedł dodatni. Zrobiłam drugi i również wyszedł dodatni. Gdzie owulację miałam 12 dc. Czy jest to możliwe? I co o tym myśleć ?

    Kkiniusiaa
  • Nati1990 Koleżanka
    Postów: 53 11

    Wysłany: 29 maja 2017, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to ciąża słyszałam że w ciąży owulacyjne mogą wychodzić dodatnie :)

    6 cykli starań endometrioza 1813dbe4248d0b9ee65acde256de7c26.png
  • Kkiniusiaa Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 maja 2017, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też tak słyszałam, ale też czytałam ze zdarzają się podwojone owulacje?

    Kkiniusiaa
  • Kkiniusiaa Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 maja 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8731b7453e6c9a8191bbb8a5aea5e3d1.png

    Kkiniusiaa
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Obserwując swoją szyjkę zauważyłam coś ciekawego. Mianowicie po 3 dniach otwartej (16-18dc), 19dc zamknęła się i był skok temperatury. Po czym na drugi dzień (20dc) znów się otworzyła i stała bardziej miękka (nie całkiem ale była bardziej miękka niż dzień wcześniej ale trochę twardsza niż w 16-18dc) a na następny (21dc) zamykała powoli. Dziś 22dc szyjka wysoko i twarda ale czy zamknięta to nie wiem, bo bardzo do góry poszła (ale przypuszczam że się zamknęła). Bolał mnie raz 1 raz 2 jajnik stąd dodatkowe rozmyślanie ;) Temperatura od 3 dni na coraz wyższym poziomie ;) Czy to dziewczyny i kobitki mogłaby być podwójna owulacja? Zaraz jedna po drugiej? A jeśli nie to cóż to za twór? :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • melba Autorytet
    Postów: 600 213

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że mogło się tak zdarzyć. Mnie podwójna owu przydarzyła się na cyklu stymulowanym (potwierdzone usg), i właśnie jedna z lewego, druga z prawego. Jakoś w odstępie 2 dni. Najlepiej w tej sytuacji usg,jeśli tak Cię to nurtuje ;-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań…
    (…)
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
    VII 4kg szczęścia🥰

    IX FET 7dpt 68 ✊ 10dpt 337 ✊✊ 12dpt 1110✊✊✊ i czekam na wizytę…
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Myślę,że mogło się tak zdarzyć. Mnie podwójna owu przydarzyła się na cyklu stymulowanym (potwierdzone usg), i właśnie jedna z lewego, druga z prawego. Jakoś w odstępie 2 dni. Najlepiej w tej sytuacji usg,jeśli tak Cię to nurtuje ;-)

    Dzięki za odpowiedz ;) ja nie miałam stymulowanego cyklu, bo po stymulowanym wiem ze moze sie tak zdarzyć ale zastanawiałam sie czy moze byc tez w naturalnym czy wkręcam sobie bo chcielibyśmy bliźniaki :D ;) na USG myślę nie będę sie wybierać, myślę ze wyniki swego czasu potwierdzą przypuszczenia (albo nie) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 13:10

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • melba Autorytet
    Postów: 600 213

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się przecież dwujajowe bliźnięta i nie tylko, gdy cykl stumulowany ;-) to obyś miała to 'potwierdzenie' ;-)

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań…
    (…)
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
    VII 4kg szczęścia🥰

    IX FET 7dpt 68 ✊ 10dpt 337 ✊✊ 12dpt 1110✊✊✊ i czekam na wizytę…
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Zdarzają się przecież dwujajowe bliźnięta i nie tylko, gdy cykl stumulowany ;-) to obyś miała to 'potwierdzenie' ;-)

    Zgadza sie, ale myślałam że to raczej działa "na raz" w sensie w jeden dzień ;) zobaczymy zobaczymy, jeszcze duuużo czasu zostało ;) dzięki! :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być też przygotowanie do owulki, organizm się szykował ale nie pękło i spróbował drugi raz.
    Bez usg i wyników nic na 100% nie wiadomo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ