Nie przegap okazji!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 30 listopada a otrzymasz od nas prezent:

Skorzystaj z okazji i wypróbuj nasze nowości - jesteśmy przekonani, że Ci się spodoba! W każdym momencie możesz zrezygnować.

Jesteśmy dla Ciebie i szybko odpowiadamy na każde Twoje pytanie: [email protected]!

Promocja trwa do 30 listopada 2020 roku.

Aktywuj abonament Zamknij
Odpowiedz

Ponowna owulacja?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kkiniusiaa Debiutantka

Wysłany: 29 maja 2017, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Dzisiaj zrobiłam test owulacyjny 23 dc i wyszedł dodatni. Zrobiłam drugi i również wyszedł dodatni. Gdzie owulację miałam 12 dc. Czy jest to możliwe? I co o tym myśleć ?

Kkiniusiaa
  • Nati1990 Koleżanka

Wysłany: 29 maja 2017, 16:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    może to ciąża słyszałam że w ciąży owulacyjne mogą wychodzić dodatnie :)

6 cykli starań endometrioza 1813dbe4248d0b9ee65acde256de7c26.png
  • Kkiniusiaa Debiutantka

Wysłany: 29 maja 2017, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No też tak słyszałam, ale też czytałam ze zdarzają się podwojone owulacje?

Kkiniusiaa
  • Kkiniusiaa Debiutantka

Wysłany: 29 maja 2017, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    8731b7453e6c9a8191bbb8a5aea5e3d1.png

Kkiniusiaa
  • terka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie. Obserwując swoją szyjkę zauważyłam coś ciekawego. Mianowicie po 3 dniach otwartej (16-18dc), 19dc zamknęła się i był skok temperatury. Po czym na drugi dzień (20dc) znów się otworzyła i stała bardziej miękka (nie całkiem ale była bardziej miękka niż dzień wcześniej ale trochę twardsza niż w 16-18dc) a na następny (21dc) zamykała powoli. Dziś 22dc szyjka wysoko i twarda ale czy zamknięta to nie wiem, bo bardzo do góry poszła (ale przypuszczam że się zamknęła). Bolał mnie raz 1 raz 2 jajnik stąd dodatkowe rozmyślanie ;) Temperatura od 3 dni na coraz wyższym poziomie ;) Czy to dziewczyny i kobitki mogłaby być podwójna owulacja? Zaraz jedna po drugiej? A jeśli nie to cóż to za twór? :D

https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • melba Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę,że mogło się tak zdarzyć. Mnie podwójna owu przydarzyła się na cyklu stymulowanym (potwierdzone usg), i właśnie jedna z lewego, druga z prawego. Jakoś w odstępie 2 dni. Najlepiej w tej sytuacji usg,jeśli tak Cię to nurtuje ;-)

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • terka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Myślę,że mogło się tak zdarzyć. Mnie podwójna owu przydarzyła się na cyklu stymulowanym (potwierdzone usg), i właśnie jedna z lewego, druga z prawego. Jakoś w odstępie 2 dni. Najlepiej w tej sytuacji usg,jeśli tak Cię to nurtuje ;-)

Dzięki za odpowiedz ;) ja nie miałam stymulowanego cyklu, bo po stymulowanym wiem ze moze sie tak zdarzyć ale zastanawiałam sie czy moze byc tez w naturalnym czy wkręcam sobie bo chcielibyśmy bliźniaki :D ;) na USG myślę nie będę sie wybierać, myślę ze wyniki swego czasu potwierdzą przypuszczenia (albo nie) ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2017, 13:10

• melba Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdarzają się przecież dwujajowe bliźnięta i nie tylko, gdy cykl stumulowany ;-) to obyś miała to 'potwierdzenie' ;-)

Endometrioza I/II
    Jajowody drożne
    mthfr 128ac, pai, v-leiden
    PCOS, niedoczynność tarczycy
    XII 2015 początek (napro)starań
    Mąż: OAT (przyczyna nieznana)
  • terka Autorytet

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    melba wrote:
    Zdarzają się przecież dwujajowe bliźnięta i nie tylko, gdy cykl stumulowany ;-) to obyś miała to 'potwierdzenie' ;-)

Zgadza sie, ale myślałam że to raczej działa "na raz" w sensie w jeden dzień ;) zobaczymy zobaczymy, jeszcze duuużo czasu zostało ;) dzięki! :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogło być też przygotowanie do owulki, organizm się szykował ale nie pękło i spróbował drugi raz.
    Bez usg i wyników nic na 100% nie wiadomo.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego