X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

pozycja

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MagSz Autorytet
    Postów: 519 249

    Wysłany: 6 maja 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytała któraś z was ginekologa czy pozycja, w której się kończy stosunek i leżenie z nogami do góry ma rzeczywiście znaczenie? jakoś nie bardzo w to wierzę ale na wszelki wypadek leże jak głupek z nogami do góry i nie wstaje przez pół godziny :P Ma ktoś jakieś wiarygodne opinie?? :P

    f2wlcbxmqludqper.png
  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 6 maja 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana - na pewno nie zaszkodzi :)Też czytałam o tym , ale lekarza nie pytałam :)ale pomyśl logicznie , jeżeli od razu wstaniesz, to część spermy z Ciebie wypłynie , a co jeśli własnie w tej części znajduje się ten najszybszy plemnik :D
    Możesz poleżeć z nogami w górze . Pozycja ? Ja proponuję od tyłu . Płacze ze śmiechu jak to piszę , bo to takie obleśne mi się wydaje , ale na prawdę tak myślę :D ;D ;D

    Roxanka lubi tę wiadomość

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA,JA pytalam;D najlepsza pozycja to kolanowo-lokciowa:)

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na chwilę zgłupiałam . Kolanowo - łokciowa? Kurcze muszę sobie to wyobrazić , bo póki co to nie wiem o co chodzi :P
    Że 69 ? Tylko to mi do głowy przychodzi :)


    Po kilku godzinach zaskoczyłam , że przecież 69 odpada , jeżeli o zaciążenie chodzi buahahahaha . No bo niby jak :P
    Ależ ja jestem zakręcona :D ;D ;D ;D ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2014, 13:53

    Ewa99, SuSie lubią tę wiadomość

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, https://www.google.pl/search?q=pozycja+kolankowo+%C5%82okciowa&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Rs5pU6_MKvCX7QbP14CIDg&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1093&bih=534#facrc=_&imgdii=_&imgrc=VtEBgVLkdO5wWM%253A%3Bht3TVlq1TyBBHM%3Bhttps%253A%252F%252Flh3.googleusercontent.com%252F-gL9TsFGojcQ%252FTygoke8hMfI%252FAAAAAAAACps%252FAtSC9niSBf0%252Fs800%252Fkolankowa.png%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.blog.przedporodem.pl%252Fbole-krzyzowe-w-czasie-porodu-jak-sobie-z-nimi-poradzic%252F%3B594%3B296

  • JaMama Przyjaciółka
    Postów: 63 27

    Wysłany: 7 maja 2014, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa.... no to mówiłam o tym własnie:) skojarzyłam z kolanami i łokciami i zaczęłam kombinować :P Wyszło jak wyszło ;D ;D ;D ;D

    Taka sobie mama :)

    ed1d9fb9d53d647d6c29747d4e79b4c4.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ