X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Pozytywny test owulacyjny a brak innych symptomow?
Odpowiedz

Pozytywny test owulacyjny a brak innych symptomow?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 29 listopada 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy ktoras z Was miala pozytywny test owul.a nie miala innych towarzyszacych owulacji objawow?dodam ze biore leki na tarczyce..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • kambel Autorytet
    Postów: 1200 1446

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oprócz pozytywnego testu był jedynie skok temp.
    Śluzu praktycznie nie widziałam takiego jaki powinien być.,a szyjki nie spr :)

    relgio4pk3pt9z4w.png
  • Eweloka84 Autorytet
    Postów: 6019 3763

    Wysłany: 2 grudnia 2013, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie ani widu ani słychu owulki ...

    Córcia Natalka :* :*
    nqtkdf9hwyyfmv3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:04

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ