X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

PROBLEM

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Unlike Autorytet
    Postów: 587 358

    Wysłany: 18 listopada 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otóż dziewczęta potrzebuję porady. Jakieś dwa miesiące temu na sutkach pojawiły mi się dziwne grudki. Są jakby pod skórą, mają mleczny kolor, najlepiej je widać jak się nieco naciśnie sutek, są wokół brodawki.
    Początkowo myślałam, że może to zwiastun ciąży, ale beta robiona po półtora miesiąca od ostatniego stosunku, ja wykluczyła. Mój ginekolog nawet bez patrzenia stwierdził, że różne są piersi i musiałam ich wcześniej nie zauważyć, a ja jestem pewna, że ich nie było!
    Czy któraś z Was miała coś takiego, albo wie z czego może to wynikać?

    48f411ed51.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1967

    Wysłany: 19 listopada 2013, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli lekarz to widział i nie stwierdził żadnych nieprawidłowości to myślę, że to normalny objaw. Ja też dawniej takich grudek nie miałam a teraz mam raz są bardziej widoczne a raz mniej. Jeżeli się niepokoisz to może idź do innego lekarza i sprawdź co inny na to powie.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ