X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Problem z owulacją

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o pomoc... Odstawiłam dupka dwa dni temu i po odstawieniu zaraz następnego dnia tem. skoczyła czy możliwe że owulacje miałam dopiero teraz po odstawieniu dupka... Piersi mam ciężkie jak na okres ale nie wiem co myśleć. W tamtym cyklu z dupkiem zaraz po odstawieniu miałam trzy dni plamienie i okres po koniec dnia. A teraz nic się nie zapowiada na okres. Tem. wysoką nie chce czekać teraz 14 dni na okres..

  • Kulka41 Autorytet
    Postów: 438 207

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dobrze zrozumiałam , że brałaś dupka w drugiej fazie? Zaczełaś go brać od jakiegoś dnia, czy po skoku temperatury?

    relganli1r5x4qbq.png
    Aniołek 5.02.2013 - 8tc
  • Aga1987 Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 16 stycznia 2014, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak... Spójrz na mój wykres... Bez sensu już a dzisiaj boli mnie brzuch jak na okres

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ