X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów problemy z rosnącą temperaturą
Odpowiedz

problemy z rosnącą temperaturą

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 25 listopada 2014, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Już 3 cykl przyjmuję luteinę 3*1 od 15-25 dc by wyrównać sobie cykl. Pierwszy cykl był bezowulacyjny 35 dniowy, okres przyszedł 3 dni po odstawieniu luteiny. Drugi równo 28 dni, także pojawił się 3 dni po odstawieniu luteiny. Obecny cykl nadal trwa, od 3 dni przyjmuję luteinę. Co do owulacji mogła być, ale pewności nie mam. Problem nie leży w tym a w temperaturach. W pierwszym i drugim cyklu temperatury w fazie lutealnej rosły do ok 36.9, w tym cyklu przed przyjęciem luteiny w 11 dniu był skok do 36,7 a teraz temperatura jest niska ok 36,3-36,6. Czy to normalne że przyjmując luteinę temperatura może być tak niska? Na kontrole do gina idę 19 grudnia. Nie wiem czy się martwić czy to normalne. Może któraś z Was tak miała i wie coś na ten temat?

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że nie udostępniłaś wykresu. Nie wiadomo jaka jest Twoja podstawowa temperatura z I fazy cyklu, a to bardzo ważne, żeby cokolwiek ustalić.

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 25 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój obecny wykres

    f3141279a50c58c4ac306b5defb0a069.png

    poniżej mój poprzedni wykres

    c295f8e3760226813d88520d60c9d9e3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 11:21

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś biorąc luteinę zauważyłam rzeczywiście spadek temperatury ale nie wiem czy to można z tym łączyć (brałam luteine kilka razy i miałam tylko jeden taki przypadek). Miałam wtedy temperatury poniżej 36 stopni , w następnym cyklu jednak wróciła do normy:)

  • Kaśka13 Koleżanka
    Postów: 90 12

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta22 troszkę się przeraziłam, bo wcześniej bez luteiny i także 2 cykle przyjmując ją temperatura była bardzo wysoka w granicach 37 stopni i był widoczny skok utrzymujący się praktycznie do okresu, a w tym cyklu jest niska pomimo przyjmowania. na mój rozum przyjmując luteine temperatura powinna rosnąć. obawiam się, że u mnie coraz częściej pojawiają się cykle bezowulacyjne. od grudnia zacznę monitorowanie cyklu u gina, bo coraz częściej nie potrafię określić u siebie owulacji.

    02.2010 - synuś <3
    09.2013 - Aniołek 8 tc
    06.2014 - Aniołek 14 tc
  • Karolina30 Koleżanka
    Postów: 126 17

    Wysłany: 25 listopada 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    każda ma inne tempki wyjściowe i końcowe, mierzenie o różnych porach, styl życia, przeziębienia, choroby to wszystko wpływa na wahania

    luteina w tym przypadku ma uregulować cykl a nie unormować temperaturę, która będzie się wahać w zależności od stylu życia.

    potrzeba paru miesięcy na uregulowanie, ja biore od wrzesnia i ciagle mam wahania co do dni cyklu od krótkich po mega długie, trzeba czasu...

    74di4z17q2rryrdy.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ