Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretacje wykresu :)
Odpowiedz

Prośba o interpretacje wykresu :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 października 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czasem jestem ciekawa, czy zaczynając zabawę z wykresami dziewczyny w ogóle czytają fachową "instrukcję" o co w tym chodzi. Zaczynam twierdzić, że wiele osób zaczyna mierzyć bez wcześniejszego zgłębienia tematu, a później są tylko nowe tematy "jestem nowa, zinterpretuje ktoś mój wykres"...
  Dziewczyny ogarnijcie się - przeczytajcie bazę wiedzy, broszury NPRu, czy co tam jeszcze i ewentualnie zadawajcie konkretne pytania czego nie rozumiecie...

  Co tu ma być nie tak z fazą lutealną? Czy wiesz sama o co pytasz?

  3livka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ