Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów Prośba o interpretacje wykresu :)
Odpowiedz

Prośba o interpretacje wykresu :)

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • nick nieaktualny

  Wysłany: 7 października 2014, 18:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Czasem jestem ciekawa, czy zaczynając zabawę z wykresami dziewczyny w ogóle czytają fachową "instrukcję" o co w tym chodzi. Zaczynam twierdzić, że wiele osób zaczyna mierzyć bez wcześniejszego zgłębienia tematu, a później są tylko nowe tematy "jestem nowa, zinterpretuje ktoś mój wykres"...
  Dziewczyny ogarnijcie się - przeczytajcie bazę wiedzy, broszury NPRu, czy co tam jeszcze i ewentualnie zadawajcie konkretne pytania czego nie rozumiecie...

  Co tu ma być nie tak z fazą lutealną? Czy wiesz sama o co pytasz?

  3livka lubi tę wiadomość

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego