X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Aplikacja - interpretacja cykli i wykresów prośba o interpretację wykresu
Odpowiedz

prośba o interpretację wykresu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu nie zaznazyło owulacji ale mam cichą nadzieję że już była. Jak myślicie ? Ogólnie mam krotkie fazy lutealne i chcialabym brać luteinę dla podtrzymania ciąży w razie czego ale nie wiem czy już brać czy zaczekać jeszcze ze 2 dni?

    115bfb75782802775a7b78ca1617a0ea.png

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Linka05 Autorytet
    Postów: 471 241

    Wysłany: 23 listopada 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety temperatury nie wskazują na owulacje ale mierzysz o różnych porach wiec interpretacja może być zaburzona. A co do leku to nie wypowiadam się bo nie wiem :-)

    zem3wn15az3szllg.png
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te 2 ostatnie sa podwyzszone mam generalnie bardzo pozno owulacje. No coz... Zobaczymy moze akurat owulacja byla... Chyba zaczekam jeszcze ze 2 dni jak bedzie podwyzszona zaczne brac luteine.

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A próbowałaś może się wspomóc testami owulacyjnymi- może byłoby Ci łatwiej wyśledzić owulkę. Mam też słabo wyraźny skok i gin kazał mi robić testy od 8 dc co drugi dzień, a jak zacznie ciemnieć to codziennie. Wyszedł pozytyw 19 dc, ale tempka nie skoczyła wyraźnie, a ja w strachu pobiegłam na usg w 21 dc. Oczywiście było już po ;) Najważniejsze dla mnie, że była. Też się bałam zaczynać duphaston w obawie, ze zablokuję owulację.

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 23 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    A próbowałaś może się wspomóc testami owulacyjnymi- może byłoby Ci łatwiej wyśledzić owulkę. Mam też słabo wyraźny skok i gin kazał mi robić testy od 8 dc co drugi dzień, a jak zacznie ciemnieć to codziennie. Wyszedł pozytyw 19 dc, ale tempka nie skoczyła wyraźnie, a ja w strachu pobiegłam na usg w 21 dc. Oczywiście było już po ;) Najważniejsze dla mnie, że była. Też się bałam zaczynać duphaston w obawie, ze zablokuję owulację.

    Nie robię testów bo mam PCOS i wychodziły mi w zasadzie cały czas pozytywne :). A ile dni po owulacji wzrosła ci temperatura?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 24 listopada 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczekałam i wygląda na to, że owu była :)

    115bfb75782802775a7b78ca1617a0ea.png

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny poprosze i spojrzenie na moj wykres, bo nie wiem czy owu byla czy bedzie dopiero?

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moim zdaniem jeszcze nie było. A nie masz czasem jakiś zaburzeń hormonalnych?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2014, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    raczej nie mam tylko miesiaczki raz co 30...32 lub co 36 ale dzisiaj mam sluz w postaci bialka kurzego a wczoraj dwie kreski bordowe testu owulacyjnego to moze owulka dzis lub jutro?

  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj naparzaja mnie brodawki wgl piersi sie wrazliwe zrobily. Wczoraj moje brodawki zrobily sie czerwone i piekly uczucie takie jakby byly poharatane. A dzisiaj na obu piersiach powylazily mi zyly na sutkach nawet! Brzuch pobolewa jak na @. I jakies diody mi powylazily... Ech... Cos mi sie zdaje ze juz za pare dni...@.... Zaczelam nawet brac luteine bo u mnie owu rzadko wystepuje a jak juz to faza wyzszych temp. Jest bardzo krotka. Chyba nie zaszkodzi to ewentualnej ciazy?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • Kasia1983 Koleżanka
    Postów: 73 4

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzen2210 wrote:
    raczej nie mam tylko miesiaczki raz co 30...32 lub co 36 ale dzisiaj mam sluz w postaci bialka kurzego a wczoraj dwie kreski bordowe testu owulacyjnego to moze owulka dzis lub jutro?
    A co test ci pokazal dzisiaj?

    bhywgu1rggktwwkc.png

    tkvg7ddlnnah46ij.png

    9ltfegz2l1be5f37.png[
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skończyły mi sie iec nie robiłam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już nie wiem co z tą owulką:(

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ